Wyprzedaż rocznika 2018 aparatów USG marki Esaote – dlaczego warto skorzystać?

Podobnie jak w motoryzacji, aparaty USG rządzą się prawem „rocznika”. Ultrasonografy wyprodukowane w danym roku modelowym, które nie znalazły nabywcy w roku produkcji po kilku miesiącach są atrakcyjnie przeceniane. Co w tym roku w ramach oferty KOSMED oferuje swoim Klientom i dlaczego warto skorzystać z takiej oferty? O tym w dzisiejszym artykule.

Po pierwsze i najważniejsze – demonstracyjny aparat USG z gwarancją w obniżonej cenie.

Wyprzedaż rocznika ultrasonografów to przede wszystkim okazja do nabycia w ofercie wyprzedażowej fabrycznie nowego aparatu USG po obniżonej cenie. W przeciwieństwie do klasycznej oferty outletowej ultrasonografów, wyprzedaż rocznika pozwala na zakup najnowszych modeli sprzętu ultrasonograficznego w cenach obniżonych nawet o 30%. Wynika to z konieczności zwolnienia stanów magazynowych z zeszłorocznych ultrasonografów, które były wykorzystywane w celach demonstracyjnych, aby przyjąć do oferty aktualny rok modelowy..

Tak samo jak w przypadku samochodów w wypadku oferty wyprzedażowej mamy do dyspozycji aparaty USG, które posiadają już ustaloną konfigurację, a możliwość modyfikacji dodatkowego wyposażenia aparatu USG jest ograniczona. Oczywiście nie dotyczy to pełnego zakresu specyfikacji ultrasonografu – o to warto dopytać w wypadku zainteresowania ofertą wyprzedażową aparatów USG.

 

Po drugie – dostępność najnowszej generacji aparatów USG

 

Istotną zaletą oferty wyprzedaży rocznika 2018 jest dostępność najnowszych aparatów USG marki Esaote. W związku z powyższym Klienci mają możliwość wyboru ultrasonografów, które zadebiutowały w 2018 roku i stanowią jeden z filarów przewagi technologicznej marki Esaote w świecie sprzętu do diagnostyki obrazowej.

Dzięki temu, każdy może stać się posiadaczem najnowszego modelowo aparatu USG z najnowszych serii MyLab w cenie niższej nawet o 30% – przy zachowaniu wszystkich parametrów fabrycznych i dwunastomiesięcznej gwarancji producenta.

 

Po trzecie – Renoma marki Esaote i gamy modelowej ultrasonografów MyLab X

 

Najważniejszym punktem oferty wyprzedażowej są aparaty serii MyLab X. Seria MyLab X to najnowsza rodzina aparatów ESAOTE, w Polsce po raz pierwszy zostały zaprezentowane podczas kongresu EUOROSON we wrześniu 2018.

Seria aparatów usg MyLab™ X wykorzystuje zaawansowane technologie firmy Esaote,  wcześniej stosowane tylko w aparatach klasy Premium. To wyważona propozycja dla osób,  które chcą by ich aparat USG był nowoczesny, bogaty w narzędzia usprawniające pracę w rozsądnej cenie. Jest to kompletny system pozwalająca na pełną diagnozę w każdej sytuacji.

 

Rozsądne warunki cenowe, wraz z najnowszymi technologiami idealnie wpisują się w specyfikę polskiego użytkownika ultrasonografów, który oczekuje możliwie wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnych warunków zakupu. Dobierając do tego możliwość sprawdzenia aparatu we własnej klinice i na własnych warunkach diagnostycznych otrzymujemy rozwiązanie, wobec którego żaden specjalista zajmujący się ultrasonografią lub zarządzający kliniką medyczną nie może przejść obojętnie.

Aparaty USG MyLab™ serii X został wyprodukowany w filozofii odpowiedzialności ekologicznej Esaote, która zakłada produkcję i eksploatację urządzenia w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

 

Kiedy można skorzystać z wyprzedaży rocznika 2018 ultrasonografów Esaote, znajdujących się w ofercie KOSMED?

 

Aktualna oferta aparatów USG, które są objęte wyprzedażą rocznika 2018 znajduje się tutaj. Warto zaznaczyć, że liczba dostępnych ultrasonografów, dostępnych w tej formule sprzedaży jest ograniczona w związku z aktualnym stanem magazynowym aparatów USG z roku 2018stego.

Warto już teraz zainteresować się ofertą wyprzedażową aparatów USG, ze względu na wspomnianą wyżej ograniczoną liczbę ultrasonografów. Dodatkowo ograniczenia w konfiguracji sprzętu, mogą spowodować, że z czasem zakres oferty może zostać ograniczony do mniej poszukiwanych zestawień aparatów USG. Ograniczenie ofert obowiązuje przez cały czas trwania wyprzedaży rocznika ultrasonografów.

 

Podsumowanie – wyprzedaż rocznika aparatów USG Esaote w ofercie KOSMED

 

Podsumowując, wyprzedaż rocznika to doskonała okazja do zakupu demonstracyjnych aparatów USG marki Esaote. Dodając do tego argumentację, że mamy do czynienia z ultrasonografami z najnowszej generacji modelowej mamy przed sobą solidnie skonstruowaną ofertę, która powinna zainteresować każdego Lekarza diagnostę lub osobę odpowiedzialną za zakup sprzętu medycznego w placówce medycznej.

Oczywiście każdy z ultrasonografów objęty jest gwarancją producenta oraz podlega normalnej obsłudze gwarancyjnej, świadczonej przez serwis KOSMED. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ultrasonografów – zastrzegamy, że ze względu na zainteresowanie – może ona ulegać dynamicznym zmianom co do zakresu.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+