Wybierz model odpowiedni dla siebie

APARATY RTG

aparat rtg cena

APARAT RTG CLINODIGIT OMEGA

CLINODIGIT OMEGA to rewolucyjny system, który umożliwia wykonywanie wszystkich rodzajów radiografii cyfrowej oraz wszystkich badań fluoroskopowych w jednym zwartym urządzeniu. Kompleksowe rozwiązanie dla szpitali i placówek.

aparat rtg cena

APARAT RTG X-FRAME DR

X-FRAME DR to rodzinna nowoczesnych i cyfrowych aparatów rentgenowskich wyprodukowanych przez włoską firmę Italray – producenta z ponad 40-letnią historią. Wydajne generatory o mocy od 50 do 80 kW

aparat rtg cena

APARAT RTG XFM

XFM to rewolucyjny system, który umożliwia wykonywanie wszystkich rodzajów radiografii.  System wyposażony w najnowszej generacji mobilny detektor 35cm x 43cm (CsI), co zapewnia wyjątkową jakość obrazu.

aparat rtg cena

APARAT RTG CORSIX

Najnowsza seria analogowych aparatów mobilnych. Do badań radiograficznych przy użyciu dowolnych rejestratorów obrazu. Charakteryzuje się lekką i zwarta konstrukcją, która wyróżnia się spośród tradycyjnych modeli.

aparat rtg cena

APARAT RTG CARMEX

Carmex to mobilne i uniwersalne urządzenie rentgenowskie z ramieniem C i rejestratorem obrazu w postaci wzmacniacza obrazu lub panelu cyfrowego. Niewielka waga i kompaktowe rozmiary ułatwiają transport aparatu.

New-Oriental-MD-main-photo-optimized

APARAT RTG NEW ORIENTAL

New Oriental 1000 CE – to nowoczesny i w pełni zmotoryzowany aparat typu „ramię U”. Kompaktowe rozmiary w niczym nie ograniczają jego możliwości, wykonamy na nim dowolną projekcję radiograficzną.

NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS - POMOŻEMY!

Polski lider w dziedzinie dystrybucji i instalacji RTG

DLACZEGO RTG W KOSMED?

ŚWIATOWY LIDER

Nasze aparaty służą w klinikach medycznych już blisko 30 lat

OPCJE PERSONALIZACJI

Możliwość doboru szerokiej palety akcesoriów pozwala na konfigurację aparatu według indywidualnych potrzeb specjalisty RTG.

WSPARCIE PO SPRZEDAŻY

Sprzedaż i instalacja aparatu RTG to początek procesu wieloletniej współpracy z Klientem. Możliwości aktualizacji i wsparcia aparatu dostępne są przez długi czas.