aparat usg cena
Aparat USG MyLab

UŻYWANE APARATY USG

KOSMED, poza sprzedażą nowych ultrasonografów USG zajmuje się także dystrybucją urządzeń używanych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia sprawdzone, nie wymagające wkładu finansowego, ze znaną historią użytkowania – w przeważającej większości pochodzące z naszej własnej pierwotnej dystrybucji.

Poza ultrasonografami, będącymi typowymi aparatami używanymi, w ofercie pojawiają się aparaty typu demo – służące w naszej firmie do demonstracji technologii, lub biorące udział w różnych wydarzeniach i szkoleniach. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą.

NASZE OBIETNICE

HISTORIA SERWISOWANIA 100%
SPRAWNOŚĆ URZĄDZEŃ 100%
ZNANE POCHODZENIE 100%
RENOMOWANE MARKI 100%

Sprawdź aktualnie dostępne oferty Ultrasonografów Używanych

AKTUALNE OFERTY

aparat usg używany

MyLab™Gamma

MyLab Gamma to najlepszy wybór jakiego możesz dokonać jeśli bierzesz pod uwagę jakość obrazu za rozsądne pieniądze. Idealny jako pierwszy profesjonalny ultrasonograf przenośny.
Aparat USG MyLab

Esaote Megas

Ultrasonograf MEGAS GPX z kolorowym Dopplerem, obrazowaniem harmonicznym, oprogramowaniem kardiologicznym.
Aparat USG MyLab

MyLab 30 GoldVET DEMO

MyLab30 VET Gold to przenośny ultrasonograf dedykowany badaniom weterynaryjnym najwyższej klasy.

Dlaczego warto zakupić używany ultrasonograf USG w KOSMED?

NASZE ATUTY

PEWNE URZĄDZENIA

Ultrasonografy używane, przechodzą kompleksowe testy sprawności w serwisie KOSMED. Dzięki temu eliminujemy wszystkie problemy eksploatacyjne, które mogłyby zaskoczyć nowego użytkownika.

OPIEKA SERWISOWA

Każdy używany ultrasonograf może być serwisowany w autoryzowanym serwisie KOSMED po zakupie. O szczegóły pakietów serwisowych zapytaj w trakcie kontaktu z naszym Doradcą.

PEWNE ŹRÓDŁO POCHODZENIA

Większość naszych aparatów pochodzi z naszej pierwotnej dystrybucji, więc doskonale znamy historię ich użytkowania i serwisowania. Dzięki temu kupując używany ultrasonograf USG w KOSMED nie powstaje ryzyko istnienia wad ukrytych.