aparat usg cena
Aparat USG MyLab

UŻYWANE APARATY USG

KOSMED, poza sprzedażą nowych ultrasonografów USG zajmuje się także dystrybucją urządzeń używanych. W naszej ofercie znajdują się aparaty usg sprawdzone, nie wymagające wkładu finansowego, ze znaną historią użytkowania – w przeważającej większości pochodzące z naszej własnej pierwotnej dystrybucji.

Poza ultrasonografami, będącymi typowymi aparatami usg używanymi, w ofercie pojawiają się aparaty usg typu demo – służące w naszej firmie do demonstracji technologii, lub biorące udział w różnych wydarzeniach i szkoleniach. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą ultrasonografów używanych.

NASZE OBIETNICE

HISTORIA SERWISOWANIA 100%
SPRAWNOŚĆ URZĄDZEŃ 100%
ZNANE POCHODZENIE 100%
RENOMOWANE MARKI 100%

Dlaczego warto zakupić używany ultrasonograf USG w KOSMED?

NASZE ATUTY

PEWNE APARATY USG

Ultrasonografy używane, przechodzą kompleksowe testy sprawności w serwisie aparatów usg KOSMED. Dzięki temu eliminujemy wszystkie problemy eksploatacyjne, które mogłyby zaskoczyć nowego użytkownika.

OPIEKA SERWISOWA

Każdy używany ultrasonograf może być serwisowany w autoryzowanym serwisie KOSMED po zakupie. O szczegóły pakietów serwisowych dla aparatu usg zapytaj w trakcie kontaktu z naszym Doradcą.

PEWNE ŹRÓDŁO POCHODZENIA

Większość naszych aparatów usg pochodzi z naszej pierwotnej dystrybucji, więc doskonale znamy historię ich użytkowania i serwisowania. Dzięki temu kupując używany ultrasonograf USG w KOSMED nie powstaje ryzyko istnienia wad ukrytych.