Rewolucja w dziedzinie osiągnięć i możliwości ultrasonografów

Odkryj najnowszą serię MyLab X

aparat usg cena

Seria aparatów USG MyLab™ X wykorzystuje zaawansowane technologie firmy Esaote,  wcześniej stosowane tylko w aparatach klasy Premium. To wyważona propozycja dla osób,  które chcą by ich aparat USG był nowoczesny, bogaty w narzędzia usprawniające pracę w rozsądnej cenie. Jest to kompletny system pozwalająca na pełną diagnozę w każdej sytuacji.

Rozsądne warunki cenowe, wraz z najnowszymi technologiami idealnie wpisują się w specyfikę polskiego użytkownika ultrasonografów, który oczekuje możliwie wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnych warunków zakupu. Dobierając do tego możliwość sprawdzenia aparatu we własnej klinice i na własnych warunkach diagnostycznych otrzymujemy rozwiązanie, wobec którego żaden specjalista zajmujący się ultrasonografią lub zarządzający kliniką medyczną nie może przejść obojętnie.

Aparaty MyLab™ serii X został wyprodukowany w filozofii odpowiedzialności ekologicznej Esaote, która zakłada produkcję i eksploatację urządzenia w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami oraz składania zapytań dotyczących możliwości bezpłatnego testu aparatu w Państwa klinice.

Wybierz urządzenie idealne do swoich potrzeb

Sprawdź aparaty z serii MyLab X

Aparat klasy budżetowej

MYLAB™X5

Aparat USG MyLab

Aparat klasy Mid-End

MyLab™X6

Aparat USG MyLab

Aparat klasy High-End

MyLab™X7

Aparat USG MyLab

Super kompaktowy system USG o wielkich możliwościach

MYLAB™X5

aparat usg cena

MyLab X5 to najnowsza propozycja firmy ESAOTE z serii X. Super kompaktowy system USG o wielkich możliwościach oraz racjonalnej cenie.

Seria aparatów MyLab X wykorzystuje zaawansowane technologie firmy Esaote,  wcześniej stosowane tylko w aparatach klasy Premium. To wyważona propozycja dla osób,  które chcą by ich aparat USG był nowoczesny, bogaty w narzędzia usprawniające pracę w rozsądnej cenie. Stosunek jakości do ceny to bez wątpienia mocna strona tego aparatu. Oferuje wysoką jakość oraz wsparcie dla wszystkich sektorów diagnostyki ultrasonograficznej.

Połączenie nowoczesnych i szybkich rozwiązań sprzętowych oraz programistycznych, zapewniają więcej produktywności i szybkość działania większą niż kiedykolwiek wcześniej, dodatkowo zapewniając bezpieczeństwo systemu. Wszystko to składa się na zgrabne, lekkie i ciche urządzenie, które zapewnia użytkownikowi przyjemną i łatwą pracę.

Poznaj bliżej MyLab™X5

Aby zapoznać się z technologiami, które oferuje MyLab™X5 przejdź na dedykowaną stronę aparatu

Dowiedz się więcej

Duże możliwości konfiguracji za rozsądną cenę

MYLAB™X6

MyLab X6 to najnowsza propozycja firmy ESAOTE z serii X klasy Mid – End. Super kompaktowy system USG o wielkich możliwościach!

Seria aparatów MyLab X wykorzystuje zaawansowane technologie firmy Esaote,  wcześniej stosowane tylko w aparatach klasy Premium. To wyważona propozycja dla osób,  które chcą by ich aparat USG był nowoczesny, bogaty w narzędzia usprawniające pracę w rozsądnej cenie.

Ergonomia, szybkość reakcji i pewność diagnostyczna tego urządzenia znacznie przyspieszają pracę oraz poprawiają jakość usług świadczonych przez ultrasonografistów, a także poprawiają komfort ich pracy. Dodatkowo jakość obrazu i zaawansowane narzędzia pozwalają na wykonanie dokładniejszego badania i postawienie szerszej diagnozy.

Aparat cechuje się dużą możliwością konfiguracji, dlatego łatwo go dostosować do indywidualnych potrzeb unikając zbędnych kosztów. Dzięki temu aparat może również zostać w łatwy sposób rozbudowany kiedy zaistnieje taka potrzeba w przyszłości i uczynić go uniwersalnym narzędziem diagnostycznym.

Poznaj bliżej MyLab™X6

Aby zapoznać się z technologiami, które oferuje MyLab™X6 przejdź na dedykowaną stronę aparatu

Dowiedz się więcej
aparat usg cena

Spełnia wymagania wszystkich dziedzin ultrasonografii

MYLAB™X7

aparat usg cena

MyLab X7 to najnowsza propozycja firmy ESAOTE z serii X. Super kompaktowy system USG o wielkich możliwościach!

Seria aparatów MyLab X wykorzystuje zaawansowane technologie firmy Esaote,  wcześniej stosowane tylko w aparatach klasy Premium. To wyważona propozycja dla osób,  które chcą by ich aparat USG był nowoczesny, bogaty w narzędzia usprawniające pracę w rozsądnej cenie. Jest to kompletny system pozwalająca na pełną diagnozę w każdej sytuacji.

System posiadający wszechstronne możliwości diagnostyczne spełniające wymagania wszystkich dziedzin ultrasonografii. Do tego ma niewielkie gabaryty, jest lekki i łatwy w transporcie . MyLab X7 posiada bogaty pakiet zaawansowanych i innowacyjnych narzędzi diagnostycznych, wspomagających jakość diagnozy oraz szybkość i komfort pracy. Aparat współpracuje z najnowszymi głowicami IQ Probe doskonalonymi od ponad 30 lat w Esaote’s Transducer Center of Excellence in Florence. IQProbe to inteligentny projekt wielu warstw adaptacyjnych wewnątrz głowic optymalizujący sygnał i jakość obrazu.

Poznaj bliżej MyLab™X7

Aby zapoznać się z technologiami, które oferuje MyLab™X7 przejdź na dedykowaną stronę aparatu

Dowiedz się więcej

Zamów bezpłatny test aparatu w swojej Klinice

Napisz do nas w sprawie instalacji testowej

Wybierz idealny termin, aby sprawdzić nasze urządzenie medyczne

Dlaczego warto skorzystać?

Bezpłatna instalacja testowa

  • Możliwość sprawdzenia aparatu we własnej klinice
  • Konsultacja w zakresie preferowanej konfiguracji
  • Szkolenie aplikacyjne w zakresie obsługi aparatu oraz wykorzystania klinicznych możliwości aparatu
  • Stały kontakt ze specjalistą, który jest do Państwa dyspozycji w zakresie zagadnień aplikacyjnych
  • Własne doświadczenie skuteczności i jakości badań