SPL-HF VET 4.0/8.0 – aparaty przenośne 

Seria aparatów przenośnych o mocach 4 kW i 8 kW. Dzięki autoadaptacji do warunków zasilania, możliwe jest wykorzystanie aparatów w gabinetach ze starą instalacją elektryczną. Producent przewidział zastosowanie urządzeń na stojakach mobilnych, wózkach transportowych i stacjonarnym systemie DUAL VET.

DUAL VET X – aparat wielofunkcyjny 

Unikalny system RTG do zastosowań stacjonarnych i mobilnych w terenie.
System przenośny: do pracy w terenie – (waga 15 kg), wymaga zasilania z wydajnością tylko 10 amperów (moc 8 kW). System stacjonarny: mechanika umożliwiająca zawieszenie aparatu na kolumnie i wykonywania specjalistycznych badańw klinice.

SYSTEM 1FF – aparat stacjonarny analogowy 

System stacjonarny o stałej odległości ognisko – detektor (1 m).
Lekka i wytrzymała konstrukcja wykonana jest z aluminium i tworzyw sztucznych. Pływający blat stołu z ruchami w dwóch kierunkach i elektromagnetycznymi hamulcami zapewnia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie do wymaganej projekcji. Dostępne są generatory wysokiej częstotliwości o mocach: 16 KW, 20 KW, 32KW. (Opcjonalnie dostępny są również generatory o mocach: 40 kW, 50 kW, 64 kW i 80 kW).

SYSTEM 2FF – aparat stacjonarny analogowy 

System stacjonarny o stałej odległości ognisko – detektor (1 m).
System będący rozwinięciem serii 1FF. Dzięki zastąpieniu stołu stacjonarnego mobilnym uzyskano niebywała uniwersalność przy atrakcyjnej cenie systemu. Dostępne są generatory wysokiej częstotliwości o mocach: 16 KW, 20 KW, 32KW. (Opcjonalnie dostępny są również generatory o mocach: 40 kW, 50 kW, 64 kW i 80 kW).

SYSTEM 1FV – aparat stacjonarny analogowy 

System stacjonarny o zmiennej odległości ognisko – detektor (0,3 m – 1,2 m).
Lekka i wytrzymała konstrukcja wykonana jest z aluminium i tworzyw sztucznych. Pływający blat stołu z ruchami w dwóch kierunkach i elektromagnetycznymi hamulcami zapewnia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie do wymaganej projekcji. System mocowania lampy umożliwia wykonywanie zdjęć promieniem skośnym. Dostępne są generatory wysokiej częstotliwości o mocach: 16 KW, 20 KW, 32KW.

PREMIUM VET – aparat stacjonarny analogowy 

Zmienna odległość SID + jezdna kolumna podłogowa
Stacjonarny system ze zmienną odległością ognisko – detektor, wyposażony w przesuwną kolumnę podłogową.
PREMIUM VET jest rozwinięciem systemu 1FV o dodatkowe funkcje pozwalające na wykonanie szerokiej gamy badań, również zdjęć promieniem poziomym na stojaku odległościowym i skośnym.
Kolumna umożliwia wykonanie badań kończyn w pozycji stojącej nie możliwych na tradycyjnym systemie

MELODY DR / REFERENCE DR – aparat stacjonarny cyfrowy 

Sedecal jest jedynym producentem na rynku, który dostarcza cyfrowe systemy weterynaryjne w tej samej technologii, która jest stosowana w ludzkich urządzeniach rentgenowskich.
Dzięki wysokiemu poziomowi integracji generatora z detektorem, w każdym z modeli cyfrowych (Melody / Reference) intuicyjne oprogramowanie prowadzi użytkownika krok po kroku czyniąc pracę łatwą i przyjemną.

Systemy są idealnym rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy wymagają wysokiego poziomu jakości zdjęć (wysoka czułość i rozdzielczość).

powierzchnia obrazowania: do 43 x 43 cm.
wymienna, bardzo lekka kratka z włókna węglowego o bardzo niskim współczynniku tłumienia
pływający blat z możliwością montażu akcesorii, takich jak pas do unieruchomienia zwierzęcia podczas ekspozycji rentgenowskiej.

EPX-1 / EPX-2 – przenośny system DR 

Seria EPX to urządzenia do mobilnej diagnostyki cyfrowej współpracujące z dowolnym systemem rentgenowskim (integracja poprzez przycisk ekspozycji). Obrazowanie oparte jest na detektorach przenośnych o wymiarach 9” x 11” lub 14” x 17”. Obraz praktycznie w czasie rzeczywistym wyświetlany jest na ekranie komputera stacji technika, która dzięki wykonaniu w klasie militarnej jest odporna na kurz, wstrząsy i zabrudzenia. Detektor na czas transportu schowany jest do kieszeni chronionej obudową aluminiową. Cały system zamknięty jest w jednej lekkiej walizce przenośnej.

LARGE ANIMALS – systemy dla dużych zwierząt 

Systemy do obrazowania dużych zwierząt łączą w sobie prostotę, trwałość oraz funkcjonalność. Szeroki zakres ruchów oraz różnorodność konfiguracji sprawia, że możliwe jest badanie w każdej nawet nietypowej projekcji.

Zamów konsultację

Sprawdź możliwości zakupu urządzenia

Dlaczego warto skorzystać?

Bezpłatna wycena instalacji

  • Oferujemy nowoczesny sprzęt medyczny gwarantujący wysoką jakość uzyskiwanych obrazów
  • Posiadamy szeroką gamę produktów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb
  • Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą mająca za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym możemy z powodzeniem realizować zarówno indywidualne jak i kompleksowe projekty
  • Gwarantujemy elastyczne podejście do każdego zapytania i profesjonalną obsługę
  • Każde zapytanie jest traktowane priorytetowo i rozpatrywane indywidualnie
  • Można na nas polegać nie tylko podczas wyboru sprzętu ale również długo po okresie gwarancji

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? NAPISZ DO NAS!