warsztaty usg esaote

Kalendarz wydarzeń z udziałem aparatów USG marki Esaote i Kosmed w 2018 roku

Końcówka roku to czas często poświęcony zarówno poszukiwaniom idealnego aparatu usg, a także szkoleniom i kursom w zakresie ultrasonografii w różnych jej dziedzinach. KOSMED oraz aparaty usg marki Esaote, których jest polskim dystrybutorem również biorą udział w tym trendzie. W dzisiejszym artykule przedstawiamy najważniejsze wydarzenia, na których warto być, by móc popracować z najnowszymi osiągnięciami Esaote w dziedzinie ultrasonografii.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego warto uczestniczyć w kursach ultrasonograficznych?
  • W jakich wydarzeniach będzie uczestniczyć KOSMED wraz z aparatami usg marki ESAOTE?

Kurs ultrasonograficzny – metoda na zapoznanie się z możliwościami aparatów usg

Wielu praktykujących lekarzy, korzysta z kursów specjalistycznych z kilku ważnych powodów. Jednym z nich jest możliwość powiększania swojej wiedzy w przedmiocie tematu danego kursu ultrasonograficznego, co powoduje wzrost kompetencji w późniejszej praktyce medycznej. Dzięki analizie autentycznych przypadków podczas kursu ultrasonograficznego, lekarz posiada możliwość odniesienia ich do własnej praktyki medycznej – z korzyścią dla pacjenta.

Drugim argumentem przemawiającym za udziałem w kursie ultrasonograficznym jest możliwość praktykowania z często najnowszymi modelami danego producenta aparatów usg. To dodatkowa korzyść, wynikająca, że często partnerami wydarzeń takich jak kursy ultrasonograficzne są dystrybutorzy sprzętu medycznego, tacy jako KOSMED – którzy korzystają z możliwości prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie ultrasonografów, w praktyczny sposób. Osiągany w ten sposób efekt synergii – edukacji oraz testu aparatu – daje lekarzowi korzyści zarówno na płaszczyźnie wiedzy jak i znajomości najnowszej technologii ultrasonograficznej – co może mieć krytyczne znaczenie w procesie wyboru i zakupu aparatu usg.

Najbliższe wydarzenia przy udziale Esaote i Kosmed

Kosmed i aparaty usg marki Esaote, będą obecni na następujących wydarzeniach (lista będzie aktualizowana na bieżąco):

22-23 listopada 2018r.- Gdańsk – Diagnostyka ultrasonograficzna (USG) nerwów obwodowych

Miejsce szkolenia – Hotel Sadova ****

ul. Łąkowa 60, 80-769 Gdańsk

Warsztaty pod kierownictwem naukowym dr. n. med. Ludomira Rzepecka – Wejs

Więcej informacji – LINK

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+