aparat usg cena

Venous Plethysmography Workshop z udziałem aparatów Esaote i KOSMED

Już 30 listopada 2019 roku aparaty usg marki Esaote, której przedstawicielem w Polsce jest KOSMED będą wspierały warsztaty pt. Pletyzmografia Żył, w ramach  7th International Symposium on Venous Interventions – FOCUS ON POST-THROMBOTIC SYNDROME– które odbędzie się w Krakowie, w Holiday Inn Hotel Conference Centre, w dniach 30.11 – 01.12.2018 r. W roli prowadzących wystąpią dr hab. med. Marian Simka oraz  dr hab. n. med. Zbigniew Rybak. Rejestracja na warsztaty jest ciągle otwarta.

Tematyka warsztatu

Tematem przewodnim wydarzenia będzie teza : Venous pletysmography or US duplex doppler – why the combined approach is better? Do udowodnienia tej tezy wykładowcy posłużą się między innymi najnowszymi ultrasonografami marki Esaote, które będą także dostępne do wykorzystania przez kursantów obecnych na wydarzeniu.

Cieszymy się, z faktu, że możemy wspierać tak istotne warsztaty poruszające temat łączenia kilku metod diagnostycznych w procesie badań pacjentów. Dzięki bogatym możliwościom naszych aparatów usg możemy być pewni wysokiej jakości części praktycznej warsztatów.

W tym roku tematyka Sympozjum skupia się wokół patologii zespołu pozakrzepowego. W programie znajdą się tematy dotyczące leczenia zakrzepicy żył głębokich i zapobiegania nawrotom zakrzepicy, profilaktyki zespołu pozakrzepowego oraz leczenia zachowawczego i inwazyjnego, w tym leczenia refluksu i przewlekłej niedrożności żylnej. Duża część sympozjum poświęcona będzie przewlekłej niewydolności żylnej oraz leczeniu owrzodzen żylnych. Konferencja i wykłady zostaną uzupełnione warsztatami. Także i w tym roku nasze zaproszenie przyjęli wybitni Eksperci z Europy i Stanów Zjednoczonych. Sypozjum odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Czas i miejsce warsztatów

Warsztaty odbędą się 30 listopada w Krakowie w hotelu Holiday Inn przy ulicy Wielopole 4. Rejestracja na to wydarzenie jest ciągle otwarta – pod poniższym linkiem – LINK. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i do zobaczenia w Krakowie!

Organizatorzy: Polskie Towarzystwo Flebologiczne we współpracy z: Baltic Society of Phlebology oraz Polskim Towarzystwem Chirurgii Naczyniowej
Kierownik Naukowy Konferencji: Prof. Tomasz Urbanek
Miejsce konferencji: Holiday Inn Hotel Conference Centre; ul. Wielopole 4, Kraków

 

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+