nowe aparaty USG ESAOTE 2021

Premiera nowych aparatów USG Esaote w 2021 roku – prezentujemy MyLab X9 oraz MyLab X75

Mimo pandemii koronawirusa, Esaote – wiodący producent aparatów USG w Europie przedstawia nowe ultrasonografy, które uzupełniają rodzinę ultrasonografów nowej linii MyLab X. Modele MyLab X9 oraz MyLab X75. Te nowoczesne, stacjonarne aparaty USG już teraz są dostępne do testów przez lekarzy diagnostów. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami najnowszych ultrasonografów marki ESAOTE, przygotowanych na rok 2021.

Nowe aparaty USG w ofercie ESAOTE – czego możemy spodziewać się po nowościach?

 

Nowe modele aparatów USG Esaote – MyLab X75 oraz MyLab X9 do udokumentowany dowód kierunku rozwoju sprzętu do diagnostyki obrazowej tego producenta. Inwestycja w technologię, połączona z dbałością o ergonomię użytkowania powoduje, że ultrasonografy serii X uzyskują przewagę technologiczną nad konkurentami. Dodatkowo wyposażenie aparatu USG serii X w cechy ultrasonografów klasy premium poprawia znacząco jego atrakcyjność jako nowego wyposażenia diagnostycznego w klinice.

Należy jednocześnie zauważyć coraz większy postęp ESAOTE w budowaniu wspólnej i spójnej platformy ultrasonograficzne. Poszczególne aparaty USG korzystają ze sprawdzonych technicznie komponentów, co gwarantuje ich niezawodność przy wieloletnim użytkowaniu.

 

MyLab X75 – Zwiększenie doświadczenia w codziennym użytkowaniu ultrasonografu

 

Oparty na najnowszej technologii Esaote, MyLab™X75 zapewnia obrazy ultrasonograficzne o niezwykłej wyrazistości. Odwzorowanie szczegółów i płynność skanowania gwarantują doskonałą jakość badań we wszystkich zastosowaniach w zakresie obrazowania ogólnego, chorób układu krążenia, zdrowia kobiet i usług wspólnych.

MyLab™X75 umożliwia optymalną opiekę nad pacjentem, jednocześnie zwiększając codzienną wydajność dzięki automatycznym narzędziom do optymalizacji pracy ultrasonograficznej.

Zaprojektowany z inteligentną ergonomią, aby był lekki i cichy, MyLab™X75 zapewnia komfort pacjentom i operatorom w każdym środowisku klinicznym. Skorzystaj z zaawansowanych technologii dostarczanych przez MyLab™X75, jednocześnie maksymalizując inwestycje i wydajność.

MyLab™X75 to potężny system ultrasonograficzny, specjalnie zaprojektowany przez inżynierów Esaote, aby nadawał się do każdego środowiska klinicznego. Jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu można go łatwo przenosić w dowolne miejsce dzięki zintegrowanej baterii o długiej żywotności.

Od ponad 40 lat Esaote nieustannie koncentruje się na potrzebach swoich klientów. MyLab™X75 został zaprojektowany, aby poprawić komfort pacjenta i lekarza diagnosty

Inteligentny układ panelu sterowania i inteligentna ergonomia przyczyniają się do zmniejszenia zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego związanych z pracą przy aparacie USG. Imponująco cichy przebieg pracy pomaga stworzyć ciche środowisko pracy.

MyLab X9 – Otwieranie nieskończonych horyzontów i możliwości w dziedzinie diagnostyki obrazowej

 

Potężny i innowacyjny aparat USG MyLab™X9 to nowa platforma ultrasonograficzna Esaote X ULTRA™, w której zastosowano najnowocześniejsze technologie o najwyższej jakości obrazu i odkrywając nieskończone horyzonty w obrazowaniu ultrasonograficznym.

Sztuczna inteligencja w połączeniu z precyzyjnym przepływem danych i kompleksową łącznością multimodalną kieruje radiologa w kierunku nowych granic diagnostycznych.

Inteligentna architektura, włoski design i ergonomia aparatu USG klasy premium podnoszą jakość codziennej pracy klinicznej jak nigdy dotąd.

Kiedy badania są zorientowane na ewolucję produktów i rozwiązań dla ciągłego doskonalenia diagnostyki w zakresie obrazowania i przepływu danych, gdy badania koncentrują się na poszerzaniu potencjału technologicznego i odkrywaniu niezbadanych horyzontów, rezultatem jest czysta innowacja.

 

Jak przetestować najnowsze aparaty USG od ESAOTE?

 

Czy najnowsze aparaty USG od ESAOTE są już dostępne do testów w Polsce? Już w tej chwili możliwe jest składanie zapytań dotyczących testów aparatów USG MyLab X75 i MyLab X9 w Państwa klinikach. W tym celu należy złożyć zapytanie na naszej stronie internetowej lub zadzwonić do siedziby KOSMED – oficjalnego dystrybutora ESAOTE w Polsce – i złożyć zapytanie o możliwość przeprowadzenia bezpłatnej instalacji testowej w Państwa klinice.

Oczywiście, ze względu na fakt, że modele X75 i X9 są nowymi aparatami USG w ofercie ESAOTE dostępność ultrasonografów demo jest ograniczona w stosunku do ultrasonografów dostępnych w gamie od jakiegoś czasu. W związku z powyższym, aby mieć pewność uzyskania możliwości przetestowania nowości od ESAOTE w stosunkowo krótkim terminie zachęcamy do składania zapytań jak najszybciej.

 

Podsumowanie – premiera nowych aparatów USG Esaote w 2021 roku – co właściwie oznacza?

 

Z pewnością wielu diagnostów zastanawia się czy premiera nowych aparatów USG od ESAOTE i powrót do normalnej aktualizacji gamy ultrasonografów oznacza bliski koniec pandemii koronawirusa i związanych z nią problemów dotyczącą ciągłości dostaw i dostępności aparatów USG. W wypadku rynku ultrasonograficznego, wprowadzenie nowych modeli ultrasonografów z pewnością jest wyznacznikiem umiejętnego dostosowania się marki ESAOTE do warunków rynkowych i adaptacji procesów produkcyjnych do możliwości jakie z pewnością ogranicza pandemia koronawirusa.

Nowe modele aparatów USG z pewnością oznaczają ciągły rozwój technologii ultrasonograficznych niezależnie od trudnych warunków rynkowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi modelami ultrasonografów poprzez bezpłatny, niezobowiązujący test wybranego modelu aparatu USG w Państwa klinice lub placówce medycznej. W ten sposób najlepiej można zapoznać się z możliwościami MyLab X75, MyLab X9, a także innych znajdujących się w polskiej ofercie marki ultrasonografów.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+