Chat with us, powered by LiveChat
aparat usg cena

Aparaty usg MyLab serii X – nowość w ofercie Esaote i KOSMED

W zeszłym miesiącu podczas targów Euroson 2018 miała miejsce nieoficjalna premiera nowej serii najnowszych aparatów usg marki Esaote. Od zeszłego tygodnia, już oficjalnie ultrasonografy serii MyLab X są dostępne już w Polsce, zarówno jako aparaty usg gotowe do zakupu, jak również jako aparaty usg demo do bezpłatnych instalacji testowych.

Aparaty usg serii MyLab X to połączenie zaawansowanych technologii z przystępną ceną

Seria aparatów usg MyLab™ X wykorzystuje zaawansowane technologie firmy Esaote,  wcześniej stosowane tylko w aparatach usg klasy Premium. To wyważona propozycja dla osób,  które chcą by ich aparat USG był nowoczesny, bogaty w narzędzia usprawniające pracę w rozsądnej cenie. Jest to kompletny system pozwalająca na pełną diagnozę w każdej sytuacji.

Rozsądne warunki cenowe, wraz z najnowszymi technologiami idealnie wpisują się w specyfikę polskiego użytkownika ultrasonografów, który oczekuje możliwie wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnych warunków zakupu. Dobierając do tego możliwość sprawdzenia aparatu we własnej klinice i na własnych warunkach diagnostycznych otrzymujemy rozwiązanie, wobec którego żaden specjalista zajmujący się ultrasonografią lub zarządzający kliniką medyczną nie może przejść obojętnie.

Dlaczego warto zainteresować się serią aparatów usg MyLab™ X?

aparat usg cena

Seria ultrasonografów MyLab™ X to odpowiedź Esaote na konkretne potrzeby rynku oraz specjalistów i lekarzy zajmujących się tematyką ultrasonografii w ich codziennej pracy. Cena aparatu usg klasy MyLab™ X nie jest referencją do jakości oferowanych rozwiązań. Producent zastosował najważniejsze rozwiązania technologiczne najwyższej jakości, stosowane do tej pory w aparatach klasy premium, przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnej dla potencjalnego użytkownika ceny. To podejście powoduje, że lekarz ma pewność, że ultrasonograf, który nabywa posiada najważniejsze technologie stosowane we współczesnej ultrasonografii na najwyższym światowym poziomie. Warto sprawdzić jak aparaty usg serii MyLab™ X poradzą sobie w codziennym użytkowaniu dzięki bezpłatnej instalacji testowej. Jeżeli cena aparatu usg nas w pełni nie przekonuje, warto jej dokonać, w celu zapoznania się z pełnymi możliwościami aparatu w naszej codziennej praktyce lekarskiej.

Aparaty usg MyLab™ serii X został wyprodukowany w filozofii odpowiedzialności ekologicznej Esaote, która zakłada produkcję i eksploatację urządzenia w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

Z jakich aparatów usg składa się gama MyLab™ X?

Seria ultrasonografów MyLab™ X składa się z trzech aparatów usg, dopasowanych do poszczególnych segmentów cenowych jak i możliwości użytkowych. Każdy z nich dopasowany jest do innego użytkownika, poszukującego aparatu usg w odpowiednim do swoich możliwości zasięgu finansowym. Seria aparatów usg MyLab™ X to:

  • Aparat usg MyLab™ X5 to najnowsza propozycja firmy ESAOTE z serii X. Super kompaktowy system USG o wielkich możliwościach.
  • Ultrasonograf MyLab™ X6 to Ergonomia, szybkość reakcji i pewność diagnostyczna tego urządzenia znacznie przyspieszają pracę oraz poprawiają jakość usług świadczonych przez ultrasonografistów, a także poprawiają komfort ich pracy.
  • Aparat usg MyLab™ X7 to system posiadający wszechstronne możliwości diagnostyczne spełniające wymagania wszystkich dziedzin ultrasonografii.

 

W jaki sposób można przetestować aparat usg z serii MyLab X we własnej klinice?

Przed podjęciem decyzji o zakupie aparatu usg, wielu lekarzy chciałoby przetestować ultrasonograf we własnych warunkach klinicznych. KOSMED umożliwia to poprzez bezpłatną instalację testową w klinice, w której pracuje lekarz. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, podając preferowaną datę instalacji testowej, lub skontaktować się z przedstawicielami firmy przy pomocy livechata, albo po prostu dzwoniąc. Mając do dyspozycji kilka aparatów usg z serii MyLab X przeznaczonych do instalacji demo, mamy możliwość dopasowania terminu i konfiguracji aparatu usg do testów w odpowiednie dla potencjalnego użytkownika głowice.

Podsumowanie

Aparaty usg z serii MyLab™ X to rewolucja w dziedzinie podejścia do konstrukcji aparatów usg. Warto zapoznać się ze szczegółami technicznymi nowych ultrasonografów i przetestować aparat usg we własnej klinice by poznać pełnię możliwości wybranego przez siebie modelu ultrasonografu.

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Search

+
Masz pytania? Oddzwonimy!