Nowy, przenośny aparat USG w ofercie KOSMED i ESAOTE. Przedstawiamy MyLab X1

Mimo trudnego ekonomicznie okresu na świecie ESAOTE – wiodący producent w segmencie diagnostyki obrazowej nie zwalnia tempa. Przedstawiamy Państwu nowy, przenośny aparat USG – MyLab X1, który rozwija gamę mobilnych ultrasonografów producenta, a także nową linię aparatów USG –  X. Czym charakteryzuje się ten aparat USG i dla kogo jest dedykowany? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Nowy aparat USG MyLab X1

 

Wszechstronny zakres zastosowań klinicznych w lekkim, podręcznym ultrasonografie, który z łatwością można przenieść w dowolne miejsce. MyLab™X1jest przyjazny i intuicyjny w obsłudze i transporcie, zapewniając obrazowanie o doskonałej jakości.

MyLab™X1 w zależności od preferencji użytkownika i środowisk pracy można go łatwo przenosić za pomocą uchwytu, który działa również jako podpora, gdy system jest umieszczony na powierzchni roboczej, z możliwością dostosować pochylenie ekranu. MyLab™X1 można również umieścić na dedykowanym wózku, który przyspiesza pracę i daje możliwość pracy z różnymi głowicami.

Dla kogo dedykowany jest ultrasonograf MyLab X1

 

Aparat USG MyLab X1 jest aparatem USG do zastosowań ogólnych. Oznacza to, że jest dedykowany praktycznie każdej specjalizacji kliniczej, co przekłada się na jego wysoką uniwersalność w powszechnych zastosowaniach diagnostycznych.

Aparat USG MyLab™X1 to system, który sprawdzi się doskonale w każdych warunkach pracy , w prywatnej praktyce, w warunkach ambulatoryjnych i szpitalnych.  Odbiorcami tego aparatu to lekarze poszukujący kompleksowego, przenośnego aparatu usg marki premium. To aparat usg z wieloma możliwościami automatyzacji i personalizacji pod konkretne potrzeby diagnostyczne.

Jak kupić aparat USG MyLab X1

 

Najlepszym sposobem na zakup aparatu USG MyLab X1 jest zgłoszenie zapotrzebowania na bezpłatną instalację testową we własnej klinice. W ten sposób każdy może poznać przez klika dni możliwości tego aparatu USG w praktyce i następnie podjąć decyzję o jego zakupie.

To najbezpieczniejsza i niezobowiązująca forma nabycia aparatu USG MyLab X1 do własnej kliniki. Aby wyrazić chęć wykonania instalacji testowej – należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dystrybutora marki ESAOTE w Polsce – KOSMED

Podsumowanie – nowy, przenośny ultrasonograf MyLab X1 dowodem na ciągły rozwój ESAOTE w dziecinie diagnostyki obrazowej.

 

Podsumowując, nowy, przenośny aparat USG od ESAOTE to kolejny, konsekwentny krok w rozwoju ESAOTE w zakresie unowocześniania i modernizacji swojej linii produktowych. Jest to z pewnością wyraz uważnej obserwacji rynku i potrzeb użytkownika w dziecinie ultrasonografii mobilnej. Powoduje to, że firma cały czas pozostaje responsywna na potrzeby Klientów, a nowe aparaty USG spełniają kryteria stosowane wobec urządzeń klasy premium, które mają spełniać najwyższe standardy w diagnostyce obrazowej.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+