aparat usg cena

Bezpłatna instalacja testowa aparatu usg – 3 argumenty dlaczego warto?

W dzisiejszym wpisie postanowiliśmy przybliżyć zalety i możliwości, jakie niesie za sobą instalacja testowa (w nomenklaturze branżowej często nazywana także demo instalacją) aparatu usg. Wielu lekarzy i diagnostów przed podjęciem decyzji o zakupie ultrasonografu chce zapoznać się z technologiami oferowanymi w ramach wybranego przez siebie aparatu usg i ta forma zapoznania się z ultrasonografem jest najlepszą ku temu okazją. Zapraszamy do lektury.


 

Czym jest bezpłatna instalacja testowa aparatu usg?

 

Przed podjęciem decyzji o zakupie ultrasonografu, a już na etapie otrzymania wstępnej oferty, każdy lekarz ma możliwość zamówienia tak zwanej instalacji testowej aparatu usg. Polega ona na dostarczeniu ultrasonografu do wskazanej przez lekarza kliniki. Tego typu instalacja testowa ultrasonografu ma z góry określony czas trwania (najczęściej jest to okres od jednego dnia do jednego tygodnia) oraz zakres (np. dotyczący wprowadzenia lekarza diagnosty w sposób użytkowania aparatu usg – czasem, np. w sytuacji użytkowania wcześniejszej generacji aparatu usg marki Esaote w danej klinice jest to jedynie formalność). Dzięki temu potencjalny nowy użytkownik aparatu usg ma możliwość zapoznania się z ultrasonografem w swoich własnych warunkach klinicznych. Jakie są zatem zalety wykonania bezpłatnej instalacji testowej aparatu usg?

 

Argument 1 – Możliwość samodzielnego zapoznania się z aparatem usg przed jego zakupem

 

Jest to najważniejsza zaleta wykonania bezpłatnej instalacji testowej ultrasonografu. Mimo, że zapewne mieliśmy możliwość zapoznania się z aparatem usg wcześniej – na przykład na różnego rodzaju targach, konferencjach lub szkoleniach z zakresu różnych dziedzin ultrasonografii – jest to unikalna szansa na sprawdzenie jak aparat usg zachowuje się w naszych warunkach klinicznych. Badając naszych pacjentów przy pomocy testowego ultrasonografu, zapoznajemy się z jego zastosowaniem w najczęściej spotykanych w naszej klinice przypadkach. Wiedza ta jest kluczowa w momencie podejmowania decyzji o zakupie urządzenia. Dzięki temu finalne zamówienie aparatu usg wynika z realnego doświadczenia użytkowania tego konkretnego modelu ultrasonografu. Można porównać to do zakupu dobrze znanego modelu samochodu, tylko nowszej generacji – wiemy, co kupujemy, bo poznaliśmy to już empirycznie.

 

Argument 2 – Szkolenie z użytkowania aparatu usg w własnych warunkach klinicznych

 

Kolejny argument stanowiący uzupełnienie poprzedniego. Wraz z dostarczeniem aparatu usg demo, spotkamy się z Przedstawicielem KOSMED, który zainstaluje i uruchomi aparat usg oraz wykona prezentację ultrasonografu. Zawierać ona będzie wszystkie najważniejsze funkcjonalności aparatu usg i instrukcję jego użytkowania. W tym momencie warto zadać wszystkie pytania, jakie są dla nas istotne w kontekście naszej specyfiki klinicznej. Przedstawiciel KOSMEDu z pewnością odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące użytkowania aparatu usg. Dzięki temu zarówno w trakcie trwania instalacji testowej ultrasonografu, jak również w okresie jego użytkowania w sytuacji podjęcia decyzji o zakupie lekarz zostaje „uzbrojony” w przydatną wiedzę dotyczącą użytkowania i eksploatacji aparatu usg we własnych warunkach klinicznych.

 

Argument 3 – Brak zobowiązania do zakupu ultrasonografu i możliwość podjęcia decyzji na bazie własnego doświadczenia użytkowania aparatu usg

 

To z pewnością najważniejszy argument w kontekście podejmowania decyzji o zakupie ultrasonografu. Charakter instalacji testowej aparatu usg jest niezobowiązujący – umożliwia po jej zakończeniu podjęcia decyzji po zakupie w oparciu o własne doświadczenie użytkowania ultrasonografu. Ta decyzja może być zarówno pozytywna jak i negatywna. W tym drugim przypadku można zwrócić się do Przedstawiciela KOSMED o na przykład wymianę ultrasonografu na inny aparat usg z oferty, który według naszego doświadczenia lepiej sprawdzi się w naszych warunkach klinicznych. Ten komfort współpracy powoduje, że w każdym przypadku mamy poczucie odpowiedzialnego i rozważnego wyboru idealnego dla nas ultrasonografu, który spełni większość naszych oczekiwań w zakresie użytkowania oraz jakości i zastosowania diagnostycznego. Bezpłatna instalacja testowa aparatu usg jest najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu.

 

Podsumowanie – czy warto wykonać bezpłatną instalację testową aparatu usg?

 

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty bezpłatna instalacja testowa aparatu usg marki Esaote jest z pewnością najlepszym sposobem na lepsze poznanie ultrasonografu przed jego zakupem. Ten system prezentacji aparatu usg pozwala na podjęcie w pełni świadomej decyzji w zakresie kupna ultrasonografu. Przy jednoczesnej edukacji w zakresie użytkowania aparatu usg, każdy diagnosta ma możliwość odkrycia pełnych możliwości ultrasonografów Esaote przed podjęciem ostatecznego kroku, jakim jest zakup aparatu usg.

Zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielami KOSMED w celu umówienia własnej instalacji testowej.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+