aparat usg cena

Nigdy nie przestawaj poszukiwać tego, co niewidoczne – nowa kampania komunikacyjna marki Esaote

Marka Esaote – która od wielu lat jest niekwestionowanym liderem w zakresie diagnostyki obrazowej wprowadza nową kampanię komunikacyjną, która będzie koncentrowała się na innowacji, badaniach i rozwoju produkowanych przez nią urządzeń medycznych tj. aparatów usg oraz rezonansów magnetycznych.

Nowe podejście do komunikacji innowacji

Już od dłuższego czasu marka Esaote charakteryzuje się innowacyjnym podejściem do budowania swojej strategii produktowej. Filarem nowego konceptu rozwoju linii komunikacji marki są takie wartości jak innowacja, technologia oraz rozwój. Jednocześnie człowiek i jego zdrowie to filary wartości, które Esaote wskazuje jako główną przyczynę eksploatacji wyżej wymienionych wartości.

Hasło nowej komunikacji „Nie przestawaj poszukiwać tego co niewidoczne” jest właśnie nawiązaniem do połączenia wiecznego poszukiwania kolejnych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie rozwoju sprzętu medycznego oraz wykorzystywania nie koniecznie oczywistych rozwiązań w kwestii poprawy jakości swoich produktów oraz zakresu ich możliwości diagnostycznych.

Ciągłe badania są sercem filozofii Esaote, której celem jest zawsze być w czołówce. Organizm, podobnie jak przestrzeń, nie jest widoczny gołym okiem: można go obserwować i odkrywać jego tajemnice dzięki zaawansowanej technologii. Dzięki aparatom usg, rezonansowi magnetycznemu lub technologii informacyjnej, Esaote zawsze będzie wspierać naukę medyczną w badaniu wszechświata ludzkiego ciała, jednocześnie stale ulepszając swoje technologie i przyczyniając się do lepszej przyszłości dla wszystkich. Bez zatrzymania.

aparat usg cena

Esaote przeznacza znaczne inwestycje na badania, które odpowiadają około 10% jej obrotów i zatrudniają 20% pracowników. To zobowiązanie umożliwia stworzenie systemów diagnostycznych zdolnych do poszerzenia możliwości czytania przez lekarza, w parze z coraz szybszą ewolucją wiedzy naukowej.

Rozwinięcie nowej linii produktowej – premiera aparatu usg Mylab X8, stanowiącego rozwinięcie serii ultrasonografów MyLab X

Firma w ciągu ostatniego roku wprowadziła dziesięć nowych aparatów usg – to cele osiągnięte w ostatnich latach przez Esaote, potwierdzają, że jest to jeden z wiodących międzynarodowych graczy w tym sektorze.

Jednym z istotnych składników nowej kampanii komunikacyjnej jest premiera aparatu usg MyLab X8, o którym pisaliśmy w jednym z poprzednich wpisów. Ten aparat usg, połączony z całą serią ultrasonografów serii MyLab stanowi obecnie o budowaniu przewagi technologicznej w dziedzinie diagnostyki obrazowej na świecie.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+