aparat usg

Nowy aparat usg w ofercie Esaote – na rynek wchodzi ultrasonograf MyLab X8

Esaote ogłasza wprowadzenie na rynek MyLab™ X8 – wysokowydajnej i wszechstronnej platformy ultradźwiękowej wspierającej szpitale i kliniki, stojące przed dzisiejszymi wyzwaniami – premiera odbędzie się na Europejskim Kongresie Radiologii, ECR 2019 na stoisku numer X5 / 510.

W oparciu o niedawno wprowadzoną platformę technologiczną ULTRA™ profil specjalizacji tego aparatu usg obejmuje nieograniczone podejście do obrazowania przy pomocy ultrasonografu i wysokiej jakości opieki nad pacjentem.

 

Skalowalna technologia produkcji aparatów usg

 

“Nowy aparat usg MyLab™ X8 został zaprojektowany, aby być niezawodnym partnerem w codziennej, rutynowej praktyce klinicznej”

powiedział Luca Bombino, szef marketingu ultrasonograficznego marki Esaote. “Wykorzystaliśmy skalowalną technologię, aby całkowicie odnowić naszą linię produktów ultradźwiękowych i przenieść z droższych platform takie cechy jak najwyższa wydajność oraz funkcje typu premium do bardziej przystępnych cenowa aparatów usg, bez uszczerbku dla klinicznej pewności badania usg, przepustowości i niezawodności ultrasonografu.”

Esaote zawsze inwestował w projektowanie zorientowane na jakość i wydajność pracy aparatu usg. Przykładem tego podejścia jest ultrasonograf MyLab™ 9 – sztandarowy produkt ultradźwiękowy, który ma wiele rozwiązań wspólnych z nowym aparatem usg MyLab™ X8, w tym projekt panelu sterowania i redukcja czasu egzaminu oraz automatyzacja.

Nowa kampania reklamowa “Never Stop See the Unseen” zostanie zaprezentowana podczas ECR 2019, aby podkreślić podejście Esaote do innowacji, badań i rozwoju, potwierdzając, że Esaote to firma będąca jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań do obrazowania diagnostycznego.

 

Unikalne rozwiązania technologiczne

 

easyMode * i easyColor * to dwa unikalne rozwiązania Esaote, które upraszczają i umożliwiają optymalizację obrazu ultradźwiękowego w zaledwie 3 krokach. Jest to kolejny dowód, że technologie opracowywane przez Esaote są zorientowane na użytkownika i maksymalizację efektów wykorzystania możliwości aparatu usg.

Linia aparatów usg MyLab™ X8 i  całej serii nowych ultrasonografów MyLab™ obejmuje szeroki zakres najnowocześniejszych technologii, takich jak:

  • Obrazowanie fusion Virtual Navigator
  • Elastografia typu QElaXto shearwave
  • Bardzo wysokiej częstotliwości, microV, QPack
  • Narzędzia do automatyzacji procesu badania, takie jak eScan, eDoppler, zaawansowane funkcje z zerowym kliknięciem

 

 

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+