aparat usg

Nowy aparat usg w ofercie Esaote – na rynek wchodzi ultrasonograf MyLab X8

Esaote ogłasza wprowadzenie na rynek MyLab™ X8 – wysokowydajnej i wszechstronnej platformy ultradźwiękowej wspierającej szpitale i kliniki, stojące przed dzisiejszymi wyzwaniami – premiera odbędzie się na Europejskim Kongresie Radiologii, ECR 2019 na stoisku numer X5 / 510.

W oparciu o niedawno wprowadzoną platformę technologiczną ULTRA™ profil specjalizacji tego aparatu usg obejmuje nieograniczone podejście do obrazowania przy pomocy ultrasonografu i wysokiej jakości opieki nad pacjentem.

 

Skalowalna technologia produkcji aparatów usg

 

“Nowy aparat usg MyLab™ X8 został zaprojektowany, aby być niezawodnym partnerem w codziennej, rutynowej praktyce klinicznej”

powiedział Luca Bombino, szef marketingu ultrasonograficznego marki Esaote. “Wykorzystaliśmy skalowalną technologię, aby całkowicie odnowić naszą linię produktów ultradźwiękowych i przenieść z droższych platform takie cechy jak najwyższa wydajność oraz funkcje typu premium do bardziej przystępnych cenowa aparatów usg, bez uszczerbku dla klinicznej pewności badania usg, przepustowości i niezawodności ultrasonografu.”

Esaote zawsze inwestował w projektowanie zorientowane na jakość i wydajność pracy aparatu usg. Przykładem tego podejścia jest ultrasonograf MyLab™ 9 – sztandarowy produkt ultradźwiękowy, który ma wiele rozwiązań wspólnych z nowym aparatem usg MyLab™ X8, w tym projekt panelu sterowania i redukcja czasu egzaminu oraz automatyzacja.

Nowa kampania reklamowa “Never Stop See the Unseen” zostanie zaprezentowana podczas ECR 2019, aby podkreślić podejście Esaote do innowacji, badań i rozwoju, potwierdzając, że Esaote to firma będąca jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań do obrazowania diagnostycznego.

 

Unikalne rozwiązania technologiczne

 

easyMode * i easyColor * to dwa unikalne rozwiązania Esaote, które upraszczają i umożliwiają optymalizację obrazu ultradźwiękowego w zaledwie 3 krokach. Jest to kolejny dowód, że technologie opracowywane przez Esaote są zorientowane na użytkownika i maksymalizację efektów wykorzystania możliwości aparatu usg.

Linia aparatów usg MyLab™ X8 i  całej serii nowych ultrasonografów MyLab™ obejmuje szeroki zakres najnowocześniejszych technologii, takich jak:

  • Obrazowanie fusion Virtual Navigator
  • Elastografia typu QElaXto shearwave
  • Bardzo wysokiej częstotliwości, microV, QPack
  • Narzędzia do automatyzacji procesu badania, takie jak eScan, eDoppler, zaawansowane funkcje z zerowym kliknięciem
Przeczytaj więcej  30 lecie firmy KOSMED – najważniejsze fakty o polskim dystrybutorze ultrasonografów marki ESAOTE.

 

 

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+