Aparat usg cena

Innowacje Esaote w dziedzinie ultrasonografii – 6 nowych aparatów USG w ciągu jednego roku.

5 grudzień 2018 (Mediolan, Włochy) – ESAOTE robi krok do przodu wprowadzając nowe stacjonarne systemy ultrasonograficzne – MyLabTM9, MyLabTMX5, MyLabTMX6, MyLabTMX7 oraz nową linię aparatów usg przenośnych zaprezentowanych na kongresie „EuroEcho-Imaging 2018 – European Cardiology Congress” który miał miejsce od 5 do 8 grudnia w Mediolanie, Włochy.

Inwestycja w innowację w dziedzinie ultrasonografii

 

„W ESAOTE, jesteśmy na skupieni na jakości i innowacyjnych technologiach które czynią obrazowanie za pomocą ultradźwięków łatwiejszym. Dlatego też nigdy nie przestajemy inwestować w innowacyjne rozwiązania dla lekarzy i ich pacjentów” powiedział Luca Bombino, szef działu Marketingu Globalnego w Branży Ultrasonografii.

 

Ewolucja technologii w aparatach USG

 

Dzięki współpracy z międzynarodowymi centrami badawczymi oraz uniwersytetami, aparat usg MyLabTM9 jest teraz zasilany przez evo 2.0, część ewolucyjnego programu ESAOTE. Nowe inteligentne głowice oraz ich zaawansowane cechy, takie jak automatyzacja „zero-click” oraz narzędzia pomiarowe takie jak Global Strain czy Auto EF % mierzone w czasie rzeczywistym są bardzo szybkim sposobem na to by udostępnić użytkownikom bogatszą konfigurację produktu. Ostatnie technologie zaprojektowane przez Barco, Eonis Ò24” i inne innowacyjne technologie takie jak easyMode czy easyColor są tak zaprojektowane by przyśpieszyć pracę operatora oraz poprawić komfort pacjenta. Udoskonalony tak by zapewniać wysoką jakość technologii dla szpitali i klinik, system MyLabTM9 może pochwalić się inteligentnymi opcjami rozbudowy, możliwością zdalnego sterowania i zapewnieniem długoterminowego serwisu.

 

Seria aparatów usg MyLabTMX

 

W oparciu o doświadczenie zdobyte w pracy nad flagowymi systemami, ESAOTE wprowadza na rynek rodzinę aparatów MyLabTMX która oferuje zaawansowane narzędzia kliniczne, bogaty wybór głowic, automatyzację „zero-click”, nadzwyczajnie intuicyjną użyteczność i ergonomię dla podejmowania lepszych, szybszych i bardziej rzetelnych decyzji.

Podczas EuroEcho-Imaging 2018, ESAOTE zaprezentowało również nową linię aparatów przenośnych,  MyLabTM Omega oraz MyLabTMSigma, dodając im wysoką mobilność, elastyczność w użyciu, oraz wprowadzając najnowsze technologie w dziedzinie wykonywania badań kardiologicznych i naczyniowych.

Całkowicie nowa linia produktów ultrasonograficznych jest niezwykle zaawansowana w dziedzinie łączności dzięki oprogramowaniu eStreaming które daje możliwość połączenia echokardiografu online co pozwala na uzyskanie opinii innego eksperta.

„Naszym celem zawsze było odpowiadanie na współczesne potrzeby kliniczne w jak najbardziej inteligentny i najszybszy sposób”

powiedział Giovanni Altobelli, manager marketingu produktów ultrasonograficznych. „Rodzina aparatów MyLabTMX zaadaptowała swoją technologię wprost z naszych flagowych systemów, zachowując ich modułowość i przystępność łącząc je jednocześnie z dostosowaniem do innych specyficznych wymagań klinicznych. Najnowsza technologia została zminiaturyzowana i w pełni zintegrowana z linią produktów przenośnych aby zapewnić kliniczną pewność oraz skuteczność”

 

Nowe aparat USG w ofercie KOSMED

 

“Cieszymy się z możliwości wprowadzenia najnowszych produktów marki Esaote do naszego portfolio. Dzięki temu możemy dostarczać przedstawicielom Polskiej Służby Zdrowia najnowsze rozwiązania w dziedzinie ultrasonografii, od światowego lidera w tej dziedzinie. Jesteśmy świadomi i dobrze przygotowaniu do zaprezentowania możliwości tych urządzeń na instalacjach testowych aparatów w Klinikach zainteresowanych nabyciem takiego urządzenia. Doceniamy również politykę cenową Esaote, która obecnie zakłada bardzo dobbry stosunek jakości do ceny” – komentują przedstawiciele KOSMED.

Nowe systemy ultrasonograficzne ESAOTE MyLabTM9, MyLabTMX5, MyLabTMOmega zostały zaprezentowane na kongresie EuroEcho-Imaging 2018 w Mediolanie. W Ofercie KOSMED są już dostępne urządzenia z serii X oraz MyLabTM9. O dostępności MyLabTMOmega poinformujemy w najbliższym możliwym terminie.

W celu uzyskania większej ilość informacji prosimy odwiedzić naszą stronę z ofertą aparatów. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych urządzeń marki Esaote, które znajduja się w naszej ofercie.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+