aparat rtg cena

Cyfrowy aparat RTG typu „ramię U” zainstalowany w Łodzi w FMC Centrum Medyczne

KOSMED jako jeden z wiodących dystrybutorów sprzętu medycznego w Polsce informuje o wykonaniu kolejnej instalacji urządzeń medycznych jednego ze swoich partnerów. Tym razem aparat RTG marki WDM został zainstalowany w jednym Centrów medycznych w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.

Pierwsza instalacja aparatu RTG tego typu w Polsce

New Oriental 1000C to w pełni cyfrowy, nowoczesny system RTG. Aparat wyprodukowany przez firmę Wandong Medical Equipment Co. Ltd – producenta z ponad 60-letnią historią. Firma posiada 2 bazy produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 150 000 m2. O imponującym potencjale technologicznym producenta świadczy fakt, że wszystkie najważniejsze elementy aparatu, w tym generatory, części mechaniczne, oprogramowanie do pozyskiwania obrazu, a nawet płaskie detektory cyfrowe, są wytwarzane przez niego. Wybierając produkty firmy Wandong takie jak New Oriental 1000C otrzymują więc Państwo kompletny, w pełni kompatybilny system. Oczywiście aby sprostać oczekiwaniom klientów, producent współpracuje też z wiodącymi na rynku producentami takimi jak Varian czy Toshiba.

W procesie instalacji aparatu rtg w FMC Centrum medyczne brali udział nie tylko instalatorzy KOSMED, ale również przedstawiciele producenta. Oba zespoły dołożyły wszelkich starań, aby ta precedensowa instalacja została wykonana w sposób umożliwiających pełne wykorzystanie możliwości tego aparatu rtg w klinice medycznej. Zadanie to zostało osiągnięte, a aparat rtg jest już w pełni gotowy do przeprowadzania badań.

Cieszymy się z kolejnej instalacji „naszego” aparatu rtg w Polsce. Jest to również kolejny etap umacniania naszych relacji z Wandong Medical Equipment Co. Ltd. Wspólnie tworzymy wiarygodne partnerstwo producenta oferującego najwyższej jakości rozwiązania technologiczne, oraz rozpoznawalnego dystrybutora urządzeń medycznych w Polsce. Obie te charakterystyki dają doskonałą rekomendację jakości naszych urządzeń, co zamierzamy wykorzystać kontynuując ekspansję marki WDM w Polsce. – komentują przedstawiciele KOSMED.

Nowatorski aparat rentgenowski

Aparat rtg New Oriental 1000C pracuje na nowatorskie oprogramowaniu WD-ACQUIRE do pozyskiwania i obróbki obrazu. Dzięki temu uzyskiwane obrazy posiadają nadzwyczaj wysoką jakość i są dodatkowo poprawiane już na poziomie urządzenia, bez ingerencji zewnętrznej.

Własnej produkcji 16-bitowe detektory DR z technologią natychmiastowego wyświetlania obrazu – już 1 sekundę po ekspozycji obraz jest już dostępny do analizy diagnostycznej. Poprawia to efektywność pracy operatora, oraz średnio i długoterminowo zwiększa wydajność samego aparatu rtg, w zakresie liczby przeprowadzonych badań.

Aparaty rtg z serii New Oriental cechuje nowoczesna konstrukcja i budzący zachwyt wygląd, co potwierdza przyznanie prestiżowego wyróżnienia „Red Dot Design Award”. New Oriental 1000C to kompaktowy system, który nie wymaga kosztownych prac adaptacyjnych zarówno w zakresie pomieszczenia, gdzie aparat rtg jest instalowany jak i pod kątem przygotowania infrastruktury samej placówki.

O aparatach rtg marki WDM

WDM (Wandong Medical Equipment Co., Ltd) to firma produkująca sprzęt medyczny, z ponad 60-letnią historią. Założona została w Pekinie w 1955 roku. Bogata tradycja firmy jest jedną z przyczyn jej szerokiej oferty sprzętu medycznego.  O imponującym potencjale firmy, świadczy że jej portfolio obejmuje  systemy do badań z zakresu CT, RTG, MR, DSA jak również zaawansowane oprogramowanie stosowane w medycynie. KOSMED na terenie Polski jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki WDM

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+