KOSMED WOSP

Podziękowania od Prezesa KOSMED dla Jerzego Owsiaka

W związku z decyzją o powrocie Jerzego Owsiaka na stanowisko Prezesa Fundacji Wielkiej Orkierstry Świątecznej Pomocy Zarząd Spółki KOSMED – wieloletniego partnera Fundacji postanowił wystosować list z podziękowaniem za podjęcie tego kroku. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

KOSMED i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 

Historia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz KOSMED sięga wiele lat wstecz, gdy po raz pierwszy nasza firma wystartowała w przetargu na dostarczenie aparatów usg, które stanowiły jeden z celów statutowych zbiórek organizowanych przez Orkiestrę Jurka Owsiaka. Ta historia trwa praktycznie po dziś dzień, gdy w 2017 roku dostarczyliśmy ponad 30 sztuk aparatów USG wysokiej klasy dla ośrodków medycznych w całej Polsce. Jesteśmy dumni z możliwości uczestniczenia w projekcie Orkiestry i z ulgą przyjęliśmy informację o decyzji Jurka o powrocie na stanowisko Prezesa Fundacji.

 

List z podziękowaniami od Prezesa KOSMED

 

Poniżej prezentujemy treść listu od Prezesa KOSMED do Jerzego Owsiaka po opublikowaniu informacji o jego powrocie na stanowisko Prezesa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Pan Prezes Jerzy Owsiak

Jurki! Dziękujemy Ci

Bardzo się cieszymy, że zdecydowałeś, że nadal będziesz dowodził tą fenomenalną w skali światowej Fundacją, którą stworzyłeś.

Jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i tylko Ty potrafisz coś takiego zrobić!

Stworzyłeś nie tylko Fundację, dzięki której uratowałeś wiele istnień ludzkich przez zakup sprzętu medycznego, ale Twoim fenomenem jest to, że z taką łatwością zarażasz swoimi wartościami i rozbudzasz w ludziach na całym świecie potrzebę pomocy innym. Zawsze możesz na nas liczyć – na naszą pomoc i nasze poparcie.

Z poważaniem i szacunkiem dla Twojej działalności

Siema!

Prezes zarządu firmy KOSMED

Stanisław Ostrowski

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+