aparat MRI konferencja

Trzecie międzynarodowe spotkanie dotyczące badań przy użyciu rezonansu magnetycznego pod obciążeniem marki Esaote

Już po raz trzeci użytkownicy aparatów MRI skonstruowanych według filozofii badań pod naturalnym obciążeniem, spotkają się podczas konferencji organizowanej przez ESAOTE. Tegoroczna edycja odbędzie się w Stanach Zjednoczonych w Naples Bay Resort & Marina piątego października 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego unikatowego wydarzenia.

Założenia konferencji dotyczącej badań przy użyciu aparatów MRI pod obciążeniem

 

Esaote poza samą produkcją rezonansów magnetycznych z każdym rokiem zwiększa swoje zaangażowanie w integracji i rozwijaniu zdolności w środowisku naukowym dotyczących wykonywania badań przy użyciu rezonansu magnetycznego pod naturalnym obciążeniem. Jednym z istotnych składników tej strategii jest organizacja wydarzeń i konferencji tematycznych. Z jednej strony mają one służyć poszerzaniu wiedzy o rozwiązaniach technologicznych oferowanych przez Esaote, a z drugiej integrować doświadczenia środowiska medycznego i naukowego w zakresie ich wykorzystywania.

 

Szczegóły programu konferencji

 

Jednodniową konferencję otworzy dwóch światowej sławy ekspertów w dziedzinie badań MRI – Richard J Rolphes, MD – University of Louisville oraz profesor Giuseppe Gugielimi reprezentujący Departament Radiologi na Uniwersytecie  w Foggi we Włoszech. Po oficjalnym otwarciu konferencji przeprowadzone zostaną trzy bloki warsztatowo – wykładowe.

Pierwszym z nich będzie blok dotyczący wykonywania rezonansu magnetycznego kręgosłupa pod naturalnym obciążeniem. Podczas tej części uczestnicy będą mogli zapoznać się z metodologią obrazowania odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Uzupełnieniem będą informacje o wpływie wagi na dokładność obrazowania, a także zaawansowane techniki diagnostyki kręgosłupa przy użyciu rezonansu magnetycznego.

Drugi blok obejmie swoim zakresem rezonans magnetyczny kolan, kostek oraz stóp. W tym zakresie uczestnicy poznają sposoby diagnostyki różnego rodzaju patologii, a także szczególnych technik ułatwiających ich wykrywanie.

 Trzeci obejmie swoim zakresem warstwy biznesowej i warsztatowej użytkowania rezonansu magnetycznego. Uczestnicy poznają modele biznesowe wykorzystujące aparat MRI oraz wskaźniki rentowności, na jakie należy zwracać uwagę, aby móc z sukcesem generować właściwą przychodowość systemu.

 

Podsumowanie – zaproszenie do udziału w konferencji

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, posiadających taką możliwość, do uczestnictwa w konferencji dla specjalistów MRI. Wydarzenia organizowane bezpośrednio przez markę ESAOTE, słyną z wysokiej jakości merytorycznej przeprowadzanych wykładów. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że na miejscu mamy do czynienia nie tylko z wykładami merytorycznymi, ale także z możliwością spotkania inżynierów i specjalistów odpowiedzialnych za rozwój systemów MRI marki ESAOTE – wydarzenie staje się szczególnie atrakcyjne, nawet biorąc pod uwagę potencjalną odległość.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+