konferencja flebologiczna

Spotkanie międzynarodowego związku Lekarzy Flebologów w Krakowie z udziałem KOSMED i aparatów USG ESAOTE

KOSMED kontynuuje swoje zaangażowanie w ważne wydarzenia specjalistyczne, powiązane z diagnostyką obrazową. Tym razem nasze aparaty USG pojawią się w Krakowie, gdzie w dniach 25-28 sierpnia w ICE Kraków Congress Centre odbędzie się międzynarodowa konferencja lekarzy Flebologów. W wydarzeniu weźmie udział KOSMED oraz dwa aparaty USG marki ESAOTE.

O konferencji

 

Z wielką przyjemnością zapraszamy na Międzynarodowe Spotkanie Flebologii, które odbędzie się w Krakowie w Polsce w dniach 25–27 sierpnia 2019 r. Spotkanie w historycznym mieście Kraków będzie w całości poświęcone różnym aspektom współczesnej flebologii. Miejscem spotkania będzie Centrum Kongresowe ICE Kraków zlokalizowane bardzo blisko historycznego Wawelu i Starego Miasta. To jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanym tej specjalizacji klinicznej, organizowane na terenie naszego kraju.

 

Udział KOSMED i aparatów USG Esaote

 

Poza samą ekspozycją dwóch aparatów USG – MyLab 9 Platform oraz MyLab X8, KOSMED jest organizatorem warsztatów praktycznych, podczas trwania konferencji. Odbędą się one w poniedziałek 26 sierpnia, o godzinie 12.00 i potrwają do 15.00. Tematyką będzie Ultrasonografia Żył, a prowadzącymi będzie Nicos Labropulos, Jean Francois Uhl, Marcin Gabriel, Adam Zieliński oraz Tomasz Kleszczyński. Warsztat odbędzie się w języku angielskim i będzie zawierał w sobie część praktyczną.

 

Podsumowanie

 

Mamy nadzieję, że dla wielu flebologów z Europy i innych kontynentów spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia doświadczenia i wiedzy od ekspertów, którzy przybędą do Krakowa z wielu krajów i towarzystw flebologicznych. W imieniu Międzynarodowego Związku Flebologii oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz własnym mamy nadzieję, że udział w konferencji oraz doświadczenie wykorzystania praktycznego naszych aparatów USG, będzie dla Was wartościowym doświadczeniem.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+