final wosp KOSMED

Relacja KOSMED z 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020 roku mieliśmy przyjemność wspólnie z Jurkiem Owsiakiem i tysiącami wolontariuszy świętować 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy tej okazji KOSMED, w studiu telewizyjnym finału miał możliwość zaprezentowania najnowszych aparatów USG serii MyLab X, które zostały zakupione przez WOŚP w tegorocznym postępowaniu zakupowym oraz opowiedzieć o najnowszych technologiach ultrasonograficznych.

Wieloletnia współpraca KOSMED i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

 

KOSMED i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy współpracują ze sobą już czternaście lat. Przez ten czas dostarczyliśmy Orkiestrze prowadzonej przez Jurka Owsiaka dziesiątki jednostek sprzętu medycznego w postaci najnowocześniejszych ultrasonografów marki ESAOTE. Kolejne lata z naszym udziałem to dowód dużego zaufania Fundacji do naszych produktów oraz sposobu działania, co znajduje odzwierciedlenie w kolejnych kontraktach na dostawy sprzętu medycznego dla polskich szpitali, realizowanych za pośrednictwem WOŚP i środków zebranych w ramach finałów.

 

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oczami KOSMED

 

W tym roku, ze względu na fakt, że aparaty USG marki ESAOTE, znajdujące się w dystrybucji KOSMED znalazły się w gronie urządzeń medycznych zakupionych przez Orkiestrę – mieliśmy możliwość bezpośredniego uczestnictwa w 28 finale WOŚP w studiu głównym w Warszawie. Prezes KOSMED – Stanisław Ostrowski – w ramach internetowej transmisji na żywo udzielił wywiadu, w którym poruszał szczegóły współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej pomocy, oraz opowiadał na temat zalet ultrasonografów marki ESAOTE, w kontekście potrzeb Polskich placówek Służby Zdrowia.

 

Podsumowanie – Współpraca KOSMED i WOŚP

 

Podsumowując, współpraca KOSMED i WOŚP do przykład świetnego partnerstwa w dziedzinie dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań diagnostyki obrazowej do polskich szpitalu. Jakość oferowana przez aparaty USG Esaote, oferowane przez KOSMED to gwarancja niezawodności i wysokich technologii w atrakcyjnych warunkach cenowych – co każdego roku docenia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zapraszając KOSMED do postępowania zakupowego na sprzęt medyczny. Do zobaczenia za rok! Siema!

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+