rezonans magnetyczny maginifico

Premiera nowego rezonansu magnetycznego ESAOTE Maginifico

Esaote – lider w dziedzinie diagnostyki obrazowej wkracza w świat obrazowania całego ciała przy pomocy najnowszego rezonansu magnetycznego o nazwie „Maginifico”. To przełomowe osiągnięcie technologii diagnostyki obrazowej, które jest owocem 30 letniej ewolucji możliwości rozwoju tego segmentu urządzeń medycznych przez ESAOTE.

Rezonans magnetyczny całego ciała za pomocą nowego systemu o nazwie „Magnifico Open”.

 

Magnifico Open jest owocem ponad 30-letniego doświadczenia firmy Esaote w dziedzinie projektowania i produkcji rezonansów magnetycznych. Wraz z premierą rezonansu magnetycznego Magnifico Open, Esaote proponuje otwarty system MRI z najnowocześniejszą technologią, aby zaspokoić nie tylko potrzeby kliniczne, ale także te dotyczące obszarów operacyjnych i finansowych. Duży wybór cewek i najnowocześniejszych technologii diagnostycznych, oferuje użytkownikowi doskonałą jakość obrazu. Jednocześnie głównym atutem stałego magnesu, który jest podstawą tego rezonansu magnetycznego jest prosty montaż i niskie koszty eksploatacji. Otwarty magnes i łatwo dostępny stół pacjenta ułatwiają szybkie i wygodne pozycjonowanie pacjenta, idealne zarówno dla pacjentów z klaustrofobią, jak i dla dzieci.

 

Technologie diagnostyczne zawarte w rezonansie magnetycznym Magnifico Open

 

Rezonans magnetyczny Magnifico Open jest wyposażony w najnowsze technologie Esaote, takie jak:

  • Speed ​​Up, aby zapewnić optymalny obraz jakość w skróconym czasie badania,
  • Obrazowanie True-Motion w czasie rzeczywistym, oferujące komplementarne podejście do standardowego MRI w celu uzyskania bardziej kompleksowego obrazu klinicznego i diagnostycznego, szczególnie w sporcie
  • MAR (Redukcja artefaktów metalowych), umożliwiająca doskonałą jakość obrazu również w przypadku obrazowania pooperacyjnego.

Magnifico Open ma na celu stać się złotym standardem w dziedzinie otwartego obrazowania metodą rezonansu magnetycznego.

 

W ostatnich latach ewolucja technologiczna MRI przyniosła znaczne postępy. W Esaote pracując od ponad 30 lat w branży MRI, istniejemy aby osiągać coraz ambitniejsze cele, a 2021 to dla nas rok z bogactwem nowych produktów, potwierdzając nasze stałe zaangażowanie w innowacyjność i rozwój najnowocześniejszych technologii” – skomentował Franco Fontana, CEO Esaote.

„Dzisiaj z Magnifico Open szukamy naszego wkładu w przyszłość. Dzięki naszemu doświadczeniu i stałej współpracy z wieloma firmami medycznymi i partnerami naukowymi, wkraczamy w dziedzinę obrazowania metodą rezonansu magnetycznego całego ciała. To jest ważne osiągnięcie, które napawa nas dumą i otwiera na nowe wyzwania.”

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+