aparat usg zakup

Pięć powodów, dla których zakup aparatu USG w okresie wakacji jest dobrym pomysłem

Okres letnich wakacji, szczególnie w erze koronawirusa to okres, gdzie często myślimy o wypoczynku i spędzeniu czasu z najbliższymi. Jednak ten czas może mieć także szczególne znaczenie dla rozwoju zaplecza sprzętowego naszej kliniki medycznej. O tym dlaczego zdecydować się na zakup aparatu USG właśnie w wakacje piszemy w naszym dzisiejszym artykule. Zapraszamy do lektury!

Powód pierwszy: możliwość sprawnego przeprowadzenia procesu zakupu ultrasonografu

 

Pierwszym i najważniejszym argumentem przemawiającym za zakupem ultrasonografu w okresie wakacji, jest możliwość komfortowego zakupu aparatu USG bez presji czasu na tego typu działanie. W okresie wakacyjnymi zakup ultrasonografu, ze względu na mniejsze niż zwykle zainteresowanie może odbyć się w warunkach spokojnej analizy, w zakresie możliwości zakupu ultrasonografu, który najlepiej spełnia potrzeby danego użytkownika.

 

Powód drugi: atrakcyjne oferty cenowe na zakup aparatu USG w wakacje

 

Oczywistym argumentem, przemawiającym za zakupem aparatu USG w okresie wakacyjnym jest możliwość uzyskania atrakcyjnej ceny ultrasonografu właśnie w tym okresie. Dystrybutorzy aparatów USG w czasie wakacji chcą maksymalnie zmniejszyć swoje stany magazynowe w okresie przed szczytem sezonu sprzedażowego (dla ultrasonografów jest to zazwyczaj końcówka i przełom roku) w związku z czym chętniej udzielają różnego rodzaju rabatów.

W wypadku ESAOTE, poza klasycznymi formami wyprzedaży i rabatów istnieje także program zakupu aparatów USG powystawowych, które utrzymują parametry fabrycznie nowych ultrasonografów. Dzięki temu zarówno użytkownicy poszukujący aparatów USG nowych, jak i Ci, którzy dysponują ograniczonym budżetem wystarczającym na zakup używanego ultrasonografu – znajdą tutaj coś dla siebie.

 

Powód trzeci: możliwość szybkiego umówienia bezpłatnego testu aparatu USG w klinice

 

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup ultrasonografu naturalną praktyką, stosowaną w procesie wyboru aparatu USG jest test wybranego urządzenia. W okresie wakacyjnym tego typu działanie jest dużo łatwiejsze, ze względu na wyższą niż na co dzień dostępność aparatów USG w wersji demo – czyli dostosowanej do okoliczności jaką jest test aparatu USG w klinice, w której docelowo ma pracować. Jednocześnie w okresie wakacji istnieje możliwość lepszej negocjacji okresu użytkowania takiego aparatu USG, gdyż liczba oczekujących jest zdecydowanie niższa niż zwykle.

Serdecznie zachęcamy do rezerwacji bezpłatnego testu aparatu USG w okresie wakacyjnym. Wraz z Esaote, KOSMED – oficjalny dystrybutor tej marki w Polsce umożliwia bezpłatny test ultrasonografów, z praktycznie całej linii modelowej tego producenta. Jest to szczególna okazja dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem wysokiej klasy aparatu USG i chcą upewnić się co do jego możliwości, testując go przed zakupem.

 

Powód czwarty: krótki czas oczekiwania na docelowy aparat USG

 

Okres wakacji to także jeden z tych momentów w ciągu roku, gdzie mniej myślimy o zakupach, a bardziej o odpoczynku w gronie rodzinnym. Naturalnie więc przekłada się to na mniejsze niż zwykle zainteresowanie zakupowe. Można to jednak wykorzystać, kupując właśnie w tym momencie aparat USG. Dzięki mniejszej liczbie zamówień czas oczekiwania na docelowy aparat USG jest zdecydowanie niższa niż w sytuacji dokonywania takiego zakupu w innej porze roku.

KOSMED jak i ESAOTE również wpisują się w ten trend. Zakup aparat USG tej marki w okresie wakacyjnym pozwala na zauważalnie niższy niż zwykle czas oczekiwania.

 

Powód piąty: szeroki wybór oferty aparatów USG

 

Okres wakacyjny z pewnością sprzyja także zakupowi aparatu USG ze względu na szeroki wybór oferty ultrasonografów. W cyklu rocznym pierwsze dwa kwartały roku to okres premier nowych modeli, tak więc w wypadku chęci zakupu ultrasonografów z najnowszych linii modelowych dystrybutorzy z pewnością posiadają już te typy aparatów USG na swoich stanach magazynowych.

Ta reguła sprawdza się także w wypadku ultrasonografów marki ESAOTE. Większość premier producenta, zaplanowanych na ten rok już się odbyła co powoduje, że dostępne są już praktycznie wszystkie modele z linii aktualizowanych w 2020 roku. Dzięki temu potencjalny użytkownik aparatów USG od Esaote ma możliwość skorzystania z najbardziej aktualnej oferty modelowej.

 

Podsumowanie – czy naprawdę warto decydować się na zakup aparatu USG w okresie wakacyjnym?

 

Podsumowując, zakup aparatu USG w okresie wakacyjnym to z pewnością interesujące rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują możliwości nabycia ultrasonografu w komfortowych warunkach wyboru, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości negocjacji atrakcyjnych warunków cenowych. Zakup aparatu USG w okresie wakacyjnym dodatkowo pozwala na znaczące skrócenie czasu oczekiwania na dostawę ultrasonografu, co pozostaje nie bez znaczenia wobec problemów logistycznych, wywołanych przez epidemię koronawirusa.

W wypadku zakupu ultrasonografu marki ESAOTE, ważnym argumentem jest szybki czas realizacji, za pośrednictwem KOSMED – oficjalnego dystrybutora aparatów USG tego producenta na terenie Polski. Dodatkowo w okresie wakacji istnieje możliwość uzyskania atrakcyjnej oferty leasingu ultrasonografu, co przekłada się na lepsze niż standardowo warunki zakupu. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+