aparat usg cena

Otwarcie kliniki NASZ LEKARZ wyposażonej w aparaty USG Esaote

Esaote jako światowy producent wysokiej jakości aparatów USG jest postrzegany jako wiarygodny dostawca medyczny dla najbardziej wymagających Klinik i Partnerów, dla których jakość obrazowania stanowi podstawę do podejmowania decyzji o instalacji aparatu usg. Tym razem są to ultrasonografy linii MyLab Eight EXP marki Esaote, które zostały zainstalowane w nowej klinice NASZ LEKARZ w Toruniu

Gratulacje dla Prof. nadzw. dr hab. n. med. Sławomira Jeki z okazji otwarcia najnowocześniejszego centrum medycznego w Toruniu. Mamy nadzieję że w nowej siedzibie przychodnia Nasz Lekarz będzie nie tylko najnowocześniejszą ale i  największą placówką nie tylko w mieście ale i w całym regionie.

Prosimy o przyjęcie najszczerszych gratulacji wraz z serdecznymi życzeniami wielu sukcesów zawodowych.

aparat usg cena

Dziękujemy za trud włożony w rozwój polskiej diagnostyki obrazowej i mamy nadzieję, że aparaty USG ESAOTE MyLab Eight EXP, w które wyposażona jest klinika pozwolą na dalszy rozwój. Z tej okazji Prezes Zarządu KOSMED – dystrybutora marki Esaote na terenie Polski – Stanisław Ostrowski wystosował list gratulacyjny z okazji uruchomienia nowej Kliniki. W liście czytamy:

Z okazji otwarcia nowej kliniki NASZ LEKARZ w Toruniu pragnę złożyć na Pana ręce moc życzeń i podziękowań za dotychczasową współpracę oraz za trud włożony w rozwój polskiej diagnostyki obrazowej. Prosimy o przyjęcie najszczerszych gratulacji wraz z serdecznymi życzeniami wielu sukcesów zawodowych. Z poważaniem i szacunkiem dla Pana działalności

O przychodni NASZ LEKARZ:

Przychodnia prowadzi między innymi kujawsko-pomorskie centrum diagnostyki i leczenia osteoporozy. NASZ LEKARZ operuje na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na oferowane przez siebie świadczenia. Dzięki współpracy z firmamy ubezpieczeniowymi i dużymi sieciami medycznymi NASZ LEKARZ oferuje także świadczenia komercyjne.

Nasz Lekarz działa od 21 lat, pod opieką przychodni znajduje się 14741 pacjentów. Zatrudnia 71 specjalistów, prowadzi 31 poradni i 20 pracowni.

Właścicielem placówki jest profesor Sławomir Jeka, reumatolog.

O  aparacie USG ESAOTE MyLab Eight EXP

Multidyscyplinarny aparat USG dedykowany do zaawansowanej diagnostyki ultrasonograficznej

Ultrasonograf, który wiedzie prym wśród ultrasonografów dostępnych na rynku diagnostyki obrazowej. Dowodzą tego liczne opinie użytkowników wykorzystujących ten aparat usg na najtrudniejszych polach diagnostyki. Zaprojektowany do ciężkiej pracy, wyposażony w szerokie spektrum modułów i głowic,  potrafi zobrazować nawet najdrobniejsze zmiany z niezwykłą precyzją oraz niepodważalną jakością.

Aparat USG MyLab Eight firmy Esaote sprawdzi się jako narzędzie do diagnostyki zarówno na specjalistycznych oddziałach szpitalnych jak i wielodyscyplinarny ultrasonograf w centrach medycznych.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+