konferencja chicago Esaote

Największy kongres Amerykańskiego Stowarzyszenia Radiologii z udziałem ESAOTE

Najnowsze aparaty USG i rezonanse magnetyczne będą prezentowane podczas corocznego kongresu Amerykańskiego Stowarzyszenia Radiologii. Jest to jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie, które rocznie odwiedza prawie dwadzieścia pięć tysięcy uczestników z całego świata. Marka ESAOTE również zaznaczy tam swoją obecność, prezentując najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie diagnostyki obrazowej.

Amerykańskie Stowarzyszenie Radiologii – organizator jednej z największych konferencji poświęconych diagnostyce obrazowej

 

Radiological Society of North America (RSNA) jest organizacją non-profit zrzeszającą ponad 54 000 członków ze 136 krajów na całym świecie.

Zapewniają wysokiej jakości zasoby edukacyjne, w tym środki na kontynuację edukacji na utrzymanie certyfikacji lekarzy, są gospodarzem największej na świecie konferencji radiologicznej i publikują dwa najbardziej recenzowane czasopisma: Radiologia i diagnostyka obrazowa

Ponadto członkowie stowarzyszenia są zaangażowani w budowanie przyszłości tych specjalizacji poprzez powstałą Fundację Badań i Edukacji, która od samego początku sfinansowała granty w wysokości 60 milionów dolarów, a ich rozwiązania wspierają rozwój standardów lub pomoc edukacyjną dla państw o niskich możliwościach inwestycji w tych obszarach.

RSNA jest gospodarzem największego na świecie forum radiologicznego, przyciągając około 55 000 uczestników rocznie do McCormick Place w Chicago i publikuje dwa najbardziej recenzowane czasopisma: Radiologia, najbardziej wpływowy czasopismo naukowe w tej dziedzinie, oraz RadioGraphics, jedyne czasopismo poświęcone ustawicznej edukacji w radiologii. W tym roku doroczne spotkanie odbędzie się w Chicago w dniach 1–4 grudnia 2019 r.

 

Obecność Esaote na kongresie Amerykańskiego Stowarzyszenia Radiologii

 

Esaote będzie obecne na konferencji, prezentując zarówno ultrasonografy jak i własną technologię MRI. Wśród wystawianych urządzeń znajdziemy najnowsze aparaty USG MyLab X8, MyLab X7, MyLab 9 platform, a także przenośny MyLab Omega. Oznacza to, że w tym roku Esaote stawia na zaprezentowanie aparatów USG stanowiących najnowsze osiągnięcia technologiczne producenta

Rezonanse magnetyczne będą reprezentowane przez makiety systemów O-scan oraz G-scan Brio, które stanowią kluczowe elementy oferty ESAOTE w zakresie technologii MRI.

 

Czas i miejsce konferencji radiologicznej

 

Serdecznie zapraszamy do obserwowania konferencji oraz ewentualnego w niej uczestnictwa. Wysokie poziom merytoryczny oraz bogata oferta ESAOTE dostępna w części wystawowej to silne argumenty przemawiające za wizytą w Chicago. W sytuacji, gdy taka podróż nie jest możliwa KOSMED, który jest dystrybutorem ultrasonografów oraz rezonansów magnetycznych marki ESAOTE uczestniczy w wielu polskich zjazdach i konferencjach środowisk medycznych. Informacje na ten temat znajdą Państwa w kategorii naszego bloga „Wydarzenia i Aktualności”. Serdecznie zapraszamy!

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+