aparat usg cena

Nagrody dla marki Esaote to dowód na jakość aparatów usg i aparatów Mri – podsumowanie

W dzisiejszym tekście będziemy kontynuować głębsze spojrzenie na markę Esaote. W jednym z ostatnich wpisów postaraliśmy się przybliżyć Państwu historię powstania i rozwoju Esaote w Europie i na świecie. Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się wszystkim najważniejszym rekomendacjom, które wykazują, że aparaty usg oraz urządzenia mri marki Esaote zaliczają się do elity najwyżej klasy sprzętu medycznego na świecie.

Esaote to przestrzeń do innowacji w dziedzinie urządzeń medycznych

 

Początki Esaote, jako producenta urządzeń medycznych takich jak aparaty USG oraz aparaty MRI, wytworzyły podwalinę pod jedyną swoim rodzaju filozofię wytwarzania nowej technologii medycznej. Kolejne generacje sprzętu są nie tylko doposażone w nowe innowacje, ale również marka bardzo często wraca do korzeni swoich rozwiązań, ciągle je poprawiając i udoskonalając. To właśnie dzięki temu podejściu aparaty USG oraz MRI marki Esaote, zostały w ciągu ostatnich 20 lat docenione na arenie międzynarodowej, nie tylko za swoją jakość i innowację, ale także za spójność i harmonię z DNA marki, polegającej na ciągłym poprawianiu i rozwoju swoich technologii.

 

Historia nagród marki Esaote – producenta aparatów USG i mri

 

Nagrody i wyróżnienia dowodzą tego, że Esaote zidentyfikowała drogę o eksponowaniu rozpoznawalnych wartości nawet na zewnątrz swojej organizacji. Aparaty USG marki Esaote oraz urządzenia MRI zostały wyróżnione na całym świecie w ciągu ostatnich 20 lat. Poniżej prezentujemy jedynie niektóre z nich:

 • W 1998 r. firma otrzymała nagrodę “Best Circuit Award” w EUROASIC-EDAC,

 

 • w 2001 roku E-Scan otrzymał nagrodę “Compasso d’Oro” od ADI (Association for the Industrial Design),

 

 • w 2004 r. Esaote otrzymał nagrodę “cum Laude” na wystawie technicznej RSNA za rozwiązanie Virtual Navigator do kierowanej terapii ultradźwiękowej,

 

 • Firma otrzymała również “Wyróżnienie” za przenośny system ultradźwiękowy MyLab 30 CV firmy I.D. (Annual Design Review),

 

 • W 2008 Esaote otrzymała nagrodę Reddot Design Award za wyjątkowe wzornictwo i należącą do najlepszych w branży,

 

 • w 2010 Esaote wygrywa “Confindustria Awards for Excellence Andrea Pininfarina 2010”. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana włoskim firmom w ramach systemu, uznana za najlepszą w zakresie rozwoju i kapitalizacji innowacji w zakresie inwestycji w badania i innowacje, w kapitał ludzki i technologię

 

 • w 2011 r. Esaote wygrywa nagrodę specjalną w Hongkongu na China Trader Award 2010 Cathay Pacific Airways, podczas ceremonii odbywającej się w ekskluzywnej lokalizacji “Fondazione Arnaldo Pomodoro” w Mediolanie;

 

 • w 2011 r. Frost & Sullivan Award uznaje Esaote dla Suitestensa za innowacyjny system informacji kardiologicznej CIS PACS.

 

 • w 2015 r. Frost & Sullivan po raz drugi nagrodziła EBIT za SUITESTENSA, naszą Platformę Integracji Systemu Informacji Krążenia. Bazując na swojej niedawnej analizie rynku systemów sercowo-naczyniowych (CVIS), Frost & Sullivan przyznaje EBIT nagrodę European Technology Leadership Award Frost & Sullivan za 2015 rok w systemach informacji o układzie sercowo-naczyniowym, ze względu na zaawansowaną technicznie integrację, przyjazny dla użytkownika interfejs i zaangażowanie do obsługi klienta.

 

 • Firma Esaote znalazła się w czołówce 400 najlepszych firm, w których można pracować we Włoszech. Zostało to ujawnione w ankiecie przeprowadzonej przez Statista, niemiecki niezależny instytut badawczy i światowy lider w danych dotyczących rynku internetowego. Badanie wzięło pod uwagę około 2000 firm z co najmniej 250 pracownikami we Włoszech i zaangażowało ponad 15 000 pracowników.

 

 • Esaote otrzymała nagrodę Golden A ‘Design Award za innowacyjny aparat usg MyLab ™ 9. Międzynarodowa Akademia Projektowania przyznała nagrodę Golden A ‘Design Award dla nowego ultrasonografu MyLab™ 9, najnowszego produktu z portfolio ultrasonograficznego Grupy. Nagroda została przyznana przez Międzynarodowe Jury w kategorii Instrumenty Naukowe, Urządzenia Medyczne i kategorię Projektowania Urządzeń Badawczych, składające się z wpływowych członków prasy, uznanych projektantów, czołowych naukowców i wybitnych przedsiębiorców na całym świecie.

 

Podsumowanie – nagrody wyznacznikiem konsekwencji w zarządzaniu jakością w Esaote

 

Esaote, jako producent aparatów usg i urządzeń mri jest obecny na rynku od wielu lat. Dzięki temu doświadczeniu, firma wypracowała solidną podwalinę do dalszego poprawiania jakości swoich produktów. To, że jest to właściwa ścieżka dowodzą kolejne, prestiżowe nagrody przyznawane marce Esaote podczas prestiżowych wydarzeń branżowych. W połączeniu z długim okresem gwarancyjnych produktów tej marki, znajdującej się w ofercie KOSMED, jest to ciekawy wybór dla diagnostów poszukujących urządzeń wysokiej jakości, oferujących najnowsze rozwiązania techniczne.

 

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+