aparat usg mylab x8

MyLab X8 Platform – najnowszy aparat USG serii MyLab X jest już dostępny w Polsce

Zapowiadany wcześniej przez Esaote najbardziej zaawansowany ultrasonograf serii MyLab X jest już dostępny w polskiej dystrybucji prowadzonej przez KOSMED. Uzupełnia on ofertę ultrasonografów serii X o aparat USG klasy high end.  Czym wyróżnia się ultrasonograf MyLab X8 Platform i jakie nowe technologie wprowadza do ultrasonograficznej oferty ESAOTE? O tym w naszym dzisiejszym artykule.

Pierwsze zapowiedzi aparatu USG MyLab X8 Platform – jakie założenia przyjęło Esaote dla tego ultrasonografu?

 

“Wykorzystaliśmy skalowalną technologię, aby całkowicie odnowić naszą linię produktów ultradźwiękowych i przenieść z droższych platform takie cechy jak najwyższa wydajność oraz funkcje typu premium do bardziej przystępnych cenowa aparatów usg, bez uszczerbku dla klinicznej pewności badania usg, przepustowości i niezawodności ultrasonografu.” – powiedział Luca Bombino, szef marketingu ultrasonograficznego marki Esaote.

Powyższy cytat w pełni opisuje ideę, jaka przyświecała stworzeniu aparatu USG MyLab X8 Platform. Proces, który zapoczątkowało ESAOTE, inwestując w projektowanie aparatów USG, zorientowanych na wydajność i jakość pracy ultrasonografów, rozpoczął się wraz z stworzeniem MyLab™ 9 EXP, który był macierzą technologiczną dla nowego aparatu USG MyLab X8 Platform. W szczególności zaczerpnięte technologie i idea pracy dotyczyła projektu panelu sterowania i redukcji oraz automatyzacji czasu trwania badania.

aparat USG MyLab X8

Głównym założeniem, przyświecającym stworzeniu ultrasonografu MyLab X8 Platform, było dostarczenie zaawansowanego ultrasonografu, oferującego najnowsze technologie, wypracowane przez Esaote, zamknięte w przemyślanym projekcie. Dodatkowym kryterium jest dostępność tego aparatu USG dla wszystkich specjalizacji klinicznych – z możliwością szerokiej konfiguracji pod konkretne oczekiwania użytkownika. To platformowe podejście, skutkuje możliwością użytkowania MyLab X8 Platform przez każdego specjalistę diagnostyki obrazowej, niezależnie od specjalizacji klinicznej lub warunków pracy ultrasonografu.

 

Ultrasonograf MyLab X8 Platform – nowe technologie w gamie aparatów USG Esaote

 

Tak jak wspomnieliśmy powyżej główną nowością, która jest wprowadzana w ultrasonografie MyLab X8 Platform są technologie ultrasonograficzne wprowadzane w tym modelu do gamy aparatów USG marki ESAOTE. Poniżej przedstawiamy najważniejsze nowości w zakresie oprogramowania ultrasonograficznego, jakie znajdują się w aparacie USG MyLab X8 Platform:

Technologia Ultra-View Platform

Platforma MyLab™ X8 EXP  oferuje nowy poziom dokładności, jakości, wszechstronności i wartości diagnostycznej oraz wysoce zaawansowane rozwiązania kliniczne i technologiczne. Zaawansowane technologie pozwalają zmaksymalizować wydajność głowic oraz przyspieszyć pracę aparatu.

System EasyMode

Jest to unikalna technologia, która optymalizuje obraz ultrasonograficzny poprzez proste działanie na trzech suwakach: Resoution – Penetration, Contrast – Soft, Smooth – Sharp, dynamicznie optymalizując parametry obrazu ultradźwiękowego, jednocześnie działając z 45 parametrami związanymi z rozdzielczością oraz penetracją.

Technologia EasyTrace

Optymalizacja naczyniowa, która automatycznie koryguje pozycję i kąt bramki Dopplera Kolorowego oraz pozycję bramki próbkującej  w stosunku do kierunku naczynia. Działa w trybie B+CD i B+CD+PD

System eDoppler (dostępna jako opcja)

Optymalizacja naczyniowa, która automatycznie koryguje pozycję i kąt bramki Dopplera Kolorowego oraz pozycję bramki próbkującej  w stosunku do kierunku naczynia. Działa w trybie B+CD i B+CD+PD

Technologia iMotion

To unikalna technologia, która zawsze zapewnia najlepszą jakość obrazu przy najwyższej  częstotliwości wyświetlania klatek.

 

Dlaczego warto rozpatrzeć zakup aparatu USG MyLab X8 Platform? Trzy argumenty przemawiające za nabyciem tego ultrasonografu

 

Najważniejszym argumentem, przemawiającym za zakupem aparatu USG MyLab X8 Platform są wspomniane powyżej technologie. Wysokie zaawansowanie tego ultrasonografu powoduje, że znajdzie on zastosowanie praktycznie w każdej specjalizacji klinicznej, oraz placówce medycznej. Architektura oparta na aplikacjach systemowych pozwala na szybkie dopasowanie aparatu USG do aktualnych potrzeb. Jest to kolejny z dowodów na to, że Esaote słucha potrzeb swoich nabywców, a wprowadzane zmiany w podejściu do konstrukcji systemów do diagnostyki obrazowej, podyktowane jest oczekiwaniami w zakresie elastyczności i otwartości na zmiany w trakcie użytkowania ultrasonografu.

wyprzedaż rocznika aparatów USG

Kolejnym atutem MyLab X8 Platform jest nowatorskie podejście do obrazowania. Zastosowanie platformy technologicznej Ultra, znanej z wiodących modeli Esaote, takich jak MyLab 9 Platform pozwala na zmianę podejścia do ultrasonografu. Nie jest to już jedynie aparat USG, posiadający określone funkcje definiowane w sposób generacyjny. Ultra pozwala na spojrzenie na ultrasonograf jako na nośnik technologii diagnostycznych, zapewniający wysoką efektywność, oraz otwartość na zmiany technologiczne, które mają nastąpić w przyszłości.

Zaletą wartą wspomnienia, jest także racjonalna cena aparatu USG MyLab X8 Platform, która stanowi o wysokiej konkurencyjności tego ultrasonografu, w stosunku do konkurencyjnych modeli konkurencji. Dzięki podejściu modułowemu istnieje możliwość znalezienia kompromisu pomiędzy ceną aparatu USG, a jego funkcjonalnościami. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych dotyczących aparatu USG MyLab X8 Platform

 

Podsumowanie – aparat USG MyLab X8 Platform wprowadza nową jakość w dziedzinie ultrasonografów klasy Premium

 

Podsumowując, ultrasonograf MyLab X8 Platform wprowadza nową jakość w dziedzinie aparatów USG marki Esaote, oferowanych przez KOSMED na polskim rynku. Zastosowanie nowych technologii oraz nowatorskie podejście do architektury sprawia, że aparat USG MyLab X8 Platform stanowi obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie ultrasonografów dostępnych na polskim rynku. Z pewnością będzie on brany pod uwagę przez wszystkich, poszukujących kompleksowych rozwiązań ultrasonograficznych.

Dodatkowo, należy przypomnieć, że w związku z wprowadzeniem MyLab X8 Platform na polski rynek, możliwe jest już składanie zapytań dotyczących prezentacji i instalacji testowych ultrasonografu w Państwa klinikach. Zapraszamy do składania zapytań i samodzielnego zapoznania się z możliwościami aparatu USG MyLab X8 Platform w określonych przez Państwa warunkach klinicznych.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+