VII Krajowe Spotkania Reumatologiczne

KOSMED partnerem i wystawcą na VII Krajowych Spotkaniach Reumatologicznych

Już po raz siódmy Reumatolodzy z całego kraju spotkają się w Toruniu, aby porozmawiać o najnowszych zaleceniach i rekomendacjach w swojej specjalizacji, a także wyrównać aktualny stan wiedzy w reumatologii. Całość uświetnią wykłady najlepszych wykładowców w kraju oraz zaproszonych ekspertów, którzy przedstawią ciekawe przypadki z praktyki klinicznej.

Szczegóły wydarzenia

 

W dniach 20 i 21 września 2019 roku w Copernicus Toruń Hotel odbędzie się VII Krajowe Spotkanie Reumatologiczne. Jest to jedno z najbardziej wartościowych spotkań lekarzy Reumatologów w Polsce. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w wielu wykładach i warsztatach poświęconych najnowszym zaleceniom i nowinkom z dziedziny reumatologii, a także wymienić wspólnie doświadczenia z innymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Dodatkowo, w ramach spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszym sprzętem, przystosowanym do pracy w specjalizacji reumatologicznej. Jednym z wystawców na VII Krajowym Spotkaniu Reumatologicznym jest KOSMED, który zaprezentuje swoją gamę aparatów USG, przystosowanych do pracy w specjalizacji reumatologicznej.

 

Udział KOSMED w VII Krajowych Spotkaniach Reumatologicznych

 

Podczas spotkania KOSMED zaprezentuje najnowsze ultrasonografy reumatologiczne, produkowane przez ESAOTE. Wśród nich znajdą się aparaty USG najnowszej serii MyLab X, którą niedawno uzupełnił najnowszy ultrasonograf MyLab X8, który może zostać skonfigurowany na potrzeby pełnienia funkcji ultrasonografu, dedykowanego lekarzom reumatologom.

Stanowisko KOSMED zostanie zlokalizowane na ternie Hotelu Copernicus i będzie dostępne przez cały czas trwania Spotkania. Poza statyczną ekspozycją aparatów USG będzie możliwość samodzielnego sprawdzenia możliwości aparatu USG oraz porozmawiania z Przedstawicielami KOSMED na temat bezpłatnej instalacji testowej w klinice docelowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej możliwości.

 

Podsumowanie – zaproszenie do udziału w Spotkaniu

 

W imieniu organizatorów oraz własnym, pragniemy serdecznie Państwa zaprosić na VII Krajowe Spotkania Reumatologiczne w Toruniu. Wszelkie informacje na temat możliwości uczestnictwa znajdą Państwo na stronach konferencji (link dostępny tutaj). Do zobaczenia w Toruniu!

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+