aparat usg

KOSMED i aparat usg MyLab 9 EXP obecni na Neurologia 2019 – XV Krajowa konferencja szkoleniowa

Mamy przyjemność ogłosić, że w dniach 26-27 kwietnia na terenie Centrum Kongresowego ICE Kraków będziemy mieli przyjemność uczestniczyć jako partner warsztatowy na kolejnej edycji Krajowej Konferencji szkoleniowej – Neurologia 2019. Podczas trwania wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się jednym z najnowocześniejszych aparatów usg – MyLab 9 EXP.

O Konferencji Szkoleniowej Neurologia 2019

Już po raz kolejny w Krakowskim centrum kongresowym odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń neurologicznych w Polsce. Konferencja Szkoleniowa Neurologia 2019 dotyczyć będzie najnowszych zagadnień dotyczących sposobu postępowania w chorobach neurologicznych. Dodatkowym uzupełnieniem będą panele dotyczące codziennej pracy gabinetu neurologicznego. Całość uzupełnią warsztaty, w których między innymi weźmie udział nasz aparat usg – MyLab 9 EXP. Dzięki obecności najnowszych technologii, towarzyszącym neurologom w ich codziennej pracy, uczestnicy mogą zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie rozwiązań sprzętowych oraz technicznych wspomagających klinikę neurologiczną

MyLab 9 EXP – idealny aparat usg dla neurologii

Ultrasonograf MyLab 9 EXP jest idealnym aparatem usg dla neurologów. To zaawansowany technologicznie sprzęt stanowczo klasyfikujący się do klasy premium. Jego najważniejsze cechy to szybkość działania, wysoka jakość obrazowania oraz innowacyjne rozwiązania ułatwiające pracę diagnoście.

Konstrukcja aparatu usg oraz jakość użytych materiałów i technologia wykonania generują jeden z najlepszych w segmencie obrazów wysokiej rozdzielczości. Całość wspomaga najnowszej generacji dysk twardy SSD oraz nowoczesna jednostka CPU i GPU. Zestaw spełnia najnowsze wymagania dotyczące bezpieczeństwa danych oraz mocy obliczeniowej jednostek ultrasonograficznych.

Platforma ultrasonograficzna MyLab 9 EXP oferuje nowy poziom dokładności, jakości, wszechstronności i wartości diagnostycznej oraz wysoce zaawansowane rozwiązania kliniczne i technologiczne. Zaawansowane technologie pozwalają zmaksymalizować wydajność głowic oraz przyspieszyć pracę aparatu.

Aparat usg MyLab 9 EXP będzie obecny na warsztacie – Badania Ultrasonograficzne w neurologii – które odbędą się w piątek (godziny 12:00 – 13:30) oraz w sobotę (10:00 do 11:30). Sesja z będzie podzielona na 3 jednostki tematyczne:

  • 30 min: Podstawy badania ultrasonograficznego tętnic szyjnych, kręgowych i badania przezczaszkowego (dopplerowskiego i dupleksowego) oraz badania nerwów obwodowych
  • 30 min: Najważniejsze zastosowania kliniczne badań neurosonologicznych, prezentacja przypadków
  • 30 min: Praktyczna prezentacja badania i ćwiczenia uczestników

Zaproszenie do uczestnictwa w Konferencji Szkoleniowej Neurologia 2019

 W imieniu organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Konferencji Szkoleniowej Neurologia 2019 oraz warsztatach ultrasonograficznych przy udziale aparatu usg MyLab 9 EXP. Mamy nadzieję, że spotkamy się w Krakowie w licznym gronie.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+