konferencja ultrasonograficzna

Kontrowersje i postępy w reumatologii – z udziałem ultrasonografów i KOSMED

Już 23 maja w Krakowie, w hotelu Holiday Inn Kraków City Center odbędzie się konferencja „Kontrowersje i postępy w reumatologii”, którą wesprze KOSMED przy pomocy ultrasonografów ESAOTE, prezentowanych na konferencji na dedykowanym stoisku wystawienniczym.

Program konferencji

Konferencja składa się z trzech dni, które złożone są z wykładów specjalistycznych, prowadzonych przez wybitnych specjalistów w dziedzinie reumatologii. Każdy dzień konferencji dodatkowo jest wzbogacony o wydarzenia główne – SESJE tematyczne, prowadzone przez zespół naukowy, poruszające najważniejsze tematy i zagadnienia przewidziane w programie konferencji.

Udział KOSMED i marki ESAOTE w wydarzeniu

Tradycyjnie dla wartościowych wydarzeń medycznych, skoncentrowanych na wzajemnej wymianie wiedzy wśród Lekarzy, KOSMED i ESAOTE dostarczają sprzęt ultrasonograficzny, który pozwala uczestnikom na zapoznanie się z możliwościami najnowszych aparatów usg. Tym razem głównym „bohaterem” prezentacji będzie niedawna nowość ESAOTE – MyLab Omega.

MyLab Omega to przenośny multidyscyplinarny ultrasonograf z klasy premium. Ten aparat usg to najwyższy poziom wydajności dla każdej możliwej aplikacji. Zapewnia niezwykłą zwinność dzięki wbudowanym podwójnym gniazdom głowic, z możliwością rozszerzenia do 4 gniazd dzięki dodatkowemu, dedykowanemu adaptorowi. Wyjątkowo elastyczny z unikalnym wbudowanym ekranem dotykowym i obrotowym ekranem.

Podsumowanie – zaproszenie do uczestnictwa w konferencji

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich Lekarzy Reumatologii do udziału w konferencji „Kontrowersje i postępy w reumatologii”. Poza interesującym programem merytorycznym konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z najnowszymi aparatami USG produkowanymi przez ESAOTE.  Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+