aparat usg dla neurologa

Startują neurologiczne warsztaty szkolno – naukowe z udziałem KOSMED i aparatów USG Esaote 15th Danube Teaching Course

Już po raz kolejny KOSMED przy udziale aparatów USG marki ESAOTE, wspierając edukację Lekarzy neurologów, weźmie udział w XV Warsztatach Szkoleniowo-Naukowych organizowanych w ramach International Danube Symposium for Neurological Sciences and Continuing Education.

Udział KOSMED w warsztatach neurologicznych

KOSMED i ESAOTE zwiększa swoje zaangażowanie w krajowe wydarzenia neurologiczne. Po wartościowej obecności na evencie Neurologia 2019, wspólnie z organizatorami Danube Teaching Course, zdecydowaliśmy się na udział w jednym z najważniejszych, krajowych warsztatów neurologicznych. W tym roku warsztaty odbywają się w Kazimierzu Dolnym. Podczas tego warsztatu zaprezentujemy aparat USG MyLab 9 EXP – który jest ultrasonografem, dedykowanym specjalizacjom klinicznym takim jak neurologia, dzięki swoich zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym i platformowym.

Plan warsztatów neurologicznych z udziałem aparatów USG Esaote

Zanim uczestnicy wezmą udział w sesji praktycznej z użyciem ultrasonografów, każdą z sesji warsztatowych będą otwierały wykłady zaproszonych ekspertów, którzy wprowadzą słuchaczy w temat, prezentując aktualny stan wiedzy. Dzięki temu działaniu, możliwe będzie przystąpienie do części praktycznej wydarzenia

Po jej przeprowadzeniu, rozpocznie się praktyczna część sesji warsztatowej, obejmującą m. in. prezentację przypadków z analizą procesu diagnostyczno-terapeutycznego. W tej części zajęć, będziemy mogli sprawdzić możliwości aparatu USG MyLab 9 EXP, w realnych przypadkach klinicznych. Poniżej przedstawiamy program tematyki warsztatów.

Przewidywana tematyka sesji warsztatowych:

  • Kompleksowe postępowanie z chorymi na stwardnienie rozsiane
  • Diagnostyka i postępowanie terapeutyczne u chorych na padaczkę
  • Diagnostyka i leczenie udaru mózgu
  • Postępy w neurorehabilitacji

 

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+