Esaote wsparcie klienta

Jak Esaote i KOSMED wspierają swoich Klientów i technologie diagnostyczne? Wsparcie po instalacji aparatu USG

Instalacja aparatu USG lub rezonansu magnetycznego to tylko początek drogi, jaką jest użytkowania urządzenia medycznego marki ESAOTE. Zarówno producent jak i polski dystrybutor – KOSMED – w szczególny sposób podchodzą do opieki nad swoimi Klientami i partnerami klinicznymi po instalacji urządzenia. W dzisiejszym wpisie postaramy się opowiedzieć o głównych filarach obsługi po instalacji. Zapraszamy do lektury!

Polityka opieki po instalacji aparatu USG w wydaniu ESAOTE

 

Esaote oraz KOSMED zapewniają prawidłową pełną obsługę posprzedażową z ciągłą kontrolą sprzętu, aby zagwarantować maksymalną wydajność, dzięki czemu nasi klienci, zawsze w centrum naszej uwagi, będą mogli bez problemu zaplanować codzienną pracę. Oznacza to, że niezależnie od segmentu cenowego, w którym został zakupiony aparat USG.

Zintegrowane rozwiązania w zakresie obsługi po instalacji aparatu USG wspomagają użytkowników nie tylko na poziomie serwisu, lub konieczności wyposażenia w dodatkowe akcesoria, ale także w codziennej pracy z ultrasonografem lub rezonansem magnetycznym. Służy do tego szereg narzędzi i usług, które ESAOTE oraz KOSMED oferują swoim Klientom w ramach wsparcia po instalacji sprzętu medycznego. Poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań, jakie służą Lekarzom i Personelowi medycznemu w zakresie utrzymania pełnej sprawności aparatów USG i rezonansów magnetycznych.

 

Umowy serwisowe na obsługę sprzętu medycznego

 

W systemie obsługi po sprzedażowej dla kluczowych partnerów Esaote i KOSMED ważne są umowy serwisowe, które wspomagają codzienną pracę Klinik. Umowy serwisowe Esaote i KOSMED to skalowalne oferty spełniające zmieniające się potrzeby opieki zdrowotnej. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie serwisowi dbają o to, aby system zaprojektował specyfikacje przy użyciu oryginalnych części przetestowanych przez Esaote. W celu zapewnienia najlepszej jakości usług, gwarancja klienta lub umowa serwisowa zawsze będą miały wysoki priorytet. Zapobiegawcze wizyty konserwacyjne zapewniają stałą jakość działania przez cały okres użytkowania aparatu USG i pomagają zapobiegać nieplanowanym naprawom, maksymalizując dostępność systemu. Te oferty obejmują kontrole bezpieczeństwa elektrycznego i aktualizacje oprogramowania, aby utrzymać wydajność zgodną z nowymi systemami, aktualnie występującymi w ofercie.

 

Usługi wsparcia bezpośredniego – pomoc telefoniczna i diagnostyka zewnętrzna

 

Usługa Esaote zapewnia natychmiastową pomoc telefoniczną z szybkim wsparciem na miejscu w razie potrzeby w celu rozwiązania Twojej sytuacji. W Polsce KOSMED świadczy usługę wsparcia On-call w godzinach pracy spółki oraz w szczególnych sytuacjach również w sposób ciągły w godzinach niepowiązanych z pracą biura handlowego

Zdalna usługa Esaote umożliwia natychmiastową diagnozę problemów systemowych bez konieczności wizyty w klinice, gdzie został zainstalowany aparat USG (tj. przeglądanie obrazu na urządzeniu, pobieranie obrazów systemu i dzienników błędów). Umożliwia to wcześniejsze wykrycie problemu i minimalizuje przestoje w przypadku awarii. W Polsce KOSMED pośredniczy w usłudze zdalnej pomocy.

 

Aktualizacja oprogramowania aparatów USG

 

Kolejno wprowadzane aparaty USG – w tym najnowszy MyLab X8 coraz częściej staje się centrum aplikacji ultrasonograficznych – mniej liczy się platforma sprzętowa, a bardziej aplikacje, które są dostosowane do poszczególnych potrze klinicznych.

Oferta Esaote i KOSMED obejmuje aktualizacje oprogramowania, aby utrzymać inwestycję na obecnym poziomie i przedłużyć żywotność początkowej inwestycji. Aktualizacje sprzętu mogą wziązać się z dodatkowymi opłatami. Jednocześnie dzięki systemowi ciągłych aktualizacji, aparaty USG marki ESAOTE, pozostają komplementarne w stosunku do bieżącej technologii przez znacznie dłuższy czas niż sprzęt oferowany przez konkurencyjnych producentów.

 

Kompatybilność wsteczna głowic do aparatów USG oraz akcesoriów

 

Mając świadomość, że nie zawsze w dniu zakupu aparatu USG nowy użytkownik jest w stanie przewidzieć wszystkie potrzeby związane z wykorzystaniem ultrasonografu. W związku z tym ESAOTE i KOSMED dbają o zapewnienie wstecznej kompatybilności w możliwie szerokim zakresie urządzeń. Głowice do aparatów USG oraz akcesoria do ultrasonografów są w większości kompatybilne ze starszymi aparatami USG, co pozwala na korzystanie z pełnej gamy dodatków oferowanych przez ESAOTE, nawet po kilku latach.

 

Podsumowanie – wsparcie Klienta KOSMED i ESAOTE to nie tylko zestaw usług dla lekarzy diagnostów

 

Podsumowując, wsparcie Klienta KOSMED i Esaote, zostało zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej pomocy użytkownikom ultrasonografów i rezonansów magnetycznych. Nie jest to jedynie zbiór usług i możliwości, ale także kompletny system pomocy, którego głównym celem jest zapewnienie ciągłości korzystania ze sprzętu medycznego marki ESAOTE.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+