KOSMED WOŚP

Esaote i KOSMED po raz kolejny dostawcami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Już po raz kolejny ESAOTE i KOSMED zostali partnerami sprzętowymi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W ramach 53 konkursu ofert WOŚP, zakupił osiemnaście ogólnopediatrycznych aparatów USG MyLab X6.  Ultrasonografy trafią do placówek medycznych w całej Polsce.

KOSMED podczas 53 Konkursu Ofert WOŚP

Już po raz kolejny KOSMED bierze udział w Konkursie Ofert Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tego wydarzenia Fundacja kupuje sprzęt medyczny dla polskich szpitali za pieniądze zebrane w 27 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez dwa dni w oparciu o regulamin postępowania Orkiestra prowadzi rozmowy i negocjacje, które zadecydują o sposobie wydatkowania kilkudziesięciu milionów złotych ze zbiórki podczas ostatniego Finału WOŚP. Głównymi kryteriami, przyjmowanymi podczas podejmowania decyzji jest jakość urządzeń, oceniana przez niezależnych ekspertów fundacji, a w drugiej kolejności cena sprzętu medycznego.

 

Ultrasonograf ESAOTE MyLab X6 wybrany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy

WOŚP podczas konkursu wybrała 18 aparatów MyLab X6 jako ultrasonografy ogólnopediatryczne, które znajdą zastosowanie w placówkach w całej Polsce. Jest to dowód na to, że aparaty USG serii MyLab X są bezkonkurencyjnymi ultrasonografami w swojej klasie w bilansie cena vs. Jakość. Dziękujemy za zaufanie Fundacji i docenienie jednego z naszych flagowych ultrasonografów.

Ultrasonograf MyLab X6 to najnowsza propozycja firmy ESAOTE z serii X. Super kompaktowy aparat USG o wielkich możliwościach! Seria aparatów usg MyLab X wykorzystuje zaawansowane technologie firmy Esaote,  wcześniej stosowane tylko w aparatach klasy Premium. To wyważona propozycja dla osób,  które chcą by ich aparat USG był nowoczesny, bogaty w narzędzia usprawniające pracę w rozsądnej cenie.

Ergonomia, szybkość reakcji i pewność diagnostyczna tego urządzenia znacznie przyspieszają pracę oraz poprawiają jakość usług świadczonych przez ultrasonografistów, a także poprawiają komfort ich pracy. Dodatkowo jakość obrazu i zaawansowane narzędzia pozwalają na wykonanie dokładniejszego badania i postawienie szerszej diagnozy.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+