aparat usg cena

Dwa nowe, przenośne ultrasonografy – MyLab Sigma oraz MyLab Omega marki Esaote już dostępne w ofercie KOSMED

Wspólnie z Esaote nie zwalniamy tempa. Zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego wpisu, mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwa nowe aparaty usg, które już trafiły do polskiej oferty KOSMED – autoryzowanego przedstawiciela marki Esaote na terenie Polski. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tymi ultrasonografami.

Rozwój oferty ultrasonografów marki ESAOTE

Zgodnie z wprowadzoną niedawną nową polityką komunikacji, każda premiera nowego aparatu usg to spore wydarzenie dla marki. Tym razem mamy możliwość zaprezentowania aż dwóch ultrasonografów, którymi włoski producent chce odświeżyć linię aparatów usg mobilnych, a jednocześnie zaprezentować najnowocześniejsze technologie, które pojawią się w kolejnych urządzeniach.

W obu przypadkach – zarówno MyLab Sigma jak i aparat usg MyLab Omega (bo tak nazywają się najnowsze ultrasonografy) mimo, że są obecne w dwóch różnych segmentach cenowych – dysponują cechami aparatów usg klasy premium. Wiele z tych elementów, próżno szukać w aparatach usg w podobnym segmencie cenowym u konkurencji. Warto też zauważyć, że umieszczanie podzespołów lub funkcji z urządzeń klasy premium w aparatach klasyfikowanych w niższych segmentach jest już jednym ze stałych elementów w strategii marki. Ta koncepcja przynosi efekty w postaci kompleksowo przygotowanych ultrasonografów do pracy w każdych warunkach klinicznych, niezależnie od segmentu cenowego, który reprezentują.

Aparat usg przenośny – szerokie zastosowania diagnostyczne

O zaletach przenośnego aparatu usg pisaliśmy już w jednym z naszych poprzednich wpisów. Biorąc pod uwagę najnowszą generację aparatów usg tego typu – MyLab Sigma oraz MyLab Omega kluczowym elementem progresji tego typu ultrasonografów jest postępująca miniaturyzacja urządzeń, a co za tym idzie coraz niższa waga jednostki.

Umożliwia to coraz szersze zastosowanie przenośnych aparatów usg w codziennej pracy diagnosty – również w nietypowych, lub niewygodnych warunkach. Obecne rozmiary i waga urządzeń coraz częściej zaczynają przypominać przeciętnego laptopa, a to powoduje ogromny wzrost potencjału użytkowego ultrasonografu.

O aparacie usg MyLab Sigma                                                   

Ultrasonograf ESAOTE MyLab Sigma jest najnowszej generacji przenośnym ultrasonografem. Jest sprytną, przenośną, multidyscyplinarną jednostką pozwalającą przenieść Ci ultradźwięki wszędzie tam gdzie wcześniej nie docierały dając komfort skutecznej i łatwej diagnozy.

Nowatorski ultrasonograf najwyższej klasy zdolny zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających. Ta nowa idea odzwierciedla ewolucję potrzeb Użytkowników ciesząc się dużym uznaniem. Architektura systemu umożliwia wykorzystanie wszystkich najnowocześniejszych technologii i funkcji dostępnych w aparatach stacjonarnych, dzięki którym ten przenośny ultrasonograf MyLab Sigma jest wszechstronny.

Ze swoja wysoką wydajnością w obrazowaniu aparatu usg MyLab Sigma idealnie odpowiada najbardziej wymagającym oczekiwaniom, stawiając czoła wszelkim potrzebom klinicznym. Mobilność ultrasonografu MyLab Sigma bezpośrednio wpływa na wielofunkcyjność urządzenia. Łatwość transportu sprawia, że można go dostosować do różnych warunków klinicznych: to idealny wybór dla prywatnych gabinetów czy oddziałów szpitalnych.

Ergonomicznie zaprojektowany, wygodny i łatwy w obsłudze, czytelny interfejs użytkownika, wysokiej rozdzielczości monitor,  bogaty wybór aplikacji i modułów  gwarantują Użytkownikowi szybką i dokładną pracę.  Rozwiązania przyjazne dla użytkownika i środowiska takie jak bezszelestna praca połączona z niskim zapotrzebowaniem energetycznym poprawiają komfort długotrwałej pracy.

O aparacie usg MyLab Omega

Aparat usg MyLab Omega to przenośny multidyscyplinarny ultrasonograf z klasy premium. Zapewnia najwyższy poziom wydajności dla każdej możliwej aplikacji. Zapewnia niezwykłą zwinność dzięki wbudowanym podwójnym gniazdom głowic, z możliwością rozszerzenia do 4 gniazd dzięki dodatkowemu adaptorowi. Wyjątkowo elastyczny z unikalnym wbudowanym ekranem dotykowym i obrotowym ekranem.

Aparat usg MyLab Omega oferuje wiele rozwiązań wpływających na jego mobilność w każdej możliwej sytuacji, aplikacji i lokalizacji.  System może być łatwo ulokowany na biurku lub dedykowanym wózku z możliwością regulacji jego wysokości.

Ze swoja wysoką wydajnością w obrazowaniu ultrasonograf MyLab Omega idealnie odpowiada nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, stawiając czoła wszelkim potrzebom klinicznym.

Ergonomicznie zaprojektowany, wygodny i łatwy w obsłudze, bardzo czytelny interfejs użytkownika, wysokiej rozdzielczości monitor,  bogaty wybór oprogramowań, ustawień i aplikacji  gwarantują Użytkownikowi szybką i dokładną pracę. Cichy w pracy, o doskonałej ergonomii stwarza przyjazne warunki pracy zarówno dla Użytkownika jak i dla jego pacjentów.

Podsumowanie

Podsumowując – premiera aparatów usg MyLab Sigma oraz MyLab Omega to z pewnością kolejny silny krok naprzód w kwestii rozwoju technologii marki Esaote. Umiejętność połączenia wysokiej użyteczności i użytkowości ultrasonografów z cechami urządzeń klasy premium, powoduje, że każda kolejna generacja aparatów usg MyLab staje się coraz atrakcyjniejszym wyborem dla każdego lekarza diagnosty.

Zachęcamy jednocześnie do osobistego zapoznania się z możliwościami ultrasonografów MyLab Sigma oraz MyLab Omega na podstawie bezpłatnej instalacji testowej w Państwa klinice. Będą Państwo w stanie przekonać się o możliwościach tych aparatów usg. Zapraszamy do kontaktu.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+