aparat mri cena

Badanie Dynamiczne przy pomocy rezonansu magnetycznego G-Scan Esaote

Obrazowanie 3D Esaote True-Motion oznacza obrazowanie stawu w ruchu. Ergonomiczna konstrukcja rezonansów magnetycznych ESAOTE ułatwia obrazowanie stawów w ruchu, otwierając całe nowe spektrum możliwości, jak np. ocena implantacji i ocena pooperacyjna.

Badania Dynamiczne wykonane podczas szkolenia aplikacyjnego z obsługi rezonansu magnetycznego G-scan ESAOTE w Specjalistycznym Ośrodku Chirurgii Artroskopowej i Ortopedycznej ul. Karłowicza 40 48-340 Głuchołazy

Szybkie skanowanie SW i HW w połączeniu z technologiami strumieniowego przesyłania wideo umożliwia to specjalne zastosowanie. – Cała procedura, łącznie z pozycjonowaniem wycinków, trwa tylko około 1 minuty. – Film jest przechowywany w formacie avi, widocznym na prawie każdym urządzeniu.

Obalamy mit o niskopolowych rezonansach magnetycznych!

Obrazowanie True Motion w rezonansach magnetycznych Esaote 

Obrazowanie True Motion wykorzystuje sekwencję akwizycji 2DHYCE Streaming z wysoką częstotliwością klatek na sekundę i techniką strumieniową do skanowania i wizualizacji połączenia w ruchu. Dzięki wyjątkowo krótkiej akwizycji procedura nie jest uciążliwa dla pacjenta oraz że przebieg badania (zapisane obrazy) jest wyświetlany w czasie rzeczywistym na monitorze konsoli sterującej dzięki czemu technik ma możliwość na bieżąco ocenić jakość wykonanej akwizycji oraz w razie potrzeby jej ponownego wykonania bez konieczności powtarzania pozycjonowania pacjenta

True Motion – jest to Sekwencja wykonywana w czasie rzeczywistym w trakcie ruchu badanego stawu.

Obrazowanie True Motion wykorzystuje sekwencję akwizycji 2DHYCE Streaming z wysoką częstotliwością klatek na sekundę i techniką strumieniową do skanowania i wizualizacji połączenia w ruchu.

O rezonansie magnetycznym G-Scan

G-scan Brio oferuje rewolucyjne podejście MRI, które zwiększa dokładność diagnostyczną i pewność zastosowania w diagnostyce układaów mięśniowo-szkieletowych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas produkcji pierwszej generacji systemów G-scan, Esaote opracował G-scan Brio, całkowicie odnowiony system MRI, o nowym wyglądzie, nowej ergonomii i nowych technologiach służących diagnostyce.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+