aparat USG cena do 150 000

Aparat USG do 150 000 PLN – co kupić, gdy istotna jest wysoka wydajność ?

W ostatnim artykule analizowaliśmy możliwości zakupowe w zakresie aparatów USG w cenie poniżej 100 000 PLN. Co jednak, gdy nasze wymagania są większe, a budżet na zakup ultrasonografu, którym dysponujemy wynosi już 150 000 PLN? Okazuje się, że możliwości są znaczenie szersze. W dzisiejszym artykule omówimy możliwości zakupu aparatu USG marki ESAOTE w cenie do stu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Zapraszamy do lektury!

Ultrasonograf w cenie do 150 000 złotych – co znajdziemy na rynku w tej klasie cenowej?

 

Kwota stu pięćdziesięciu tysięcy złotych, stanowiąca budżet na zakup ultrasonografu z pewnością daje już duże możliwości w zakresie wyboru odpowiedniego aparatu USG. Ultrasonograf zakupiony w cenie do 150 000 PLN będzie już posiadał zdolności umożliwiające jego zakup dla dowolnej specjalizacji klinicznej. To z kolei pozwala na stosunkowo szeroki wybór spośród dostępnych na rynku ultrasonografów.

Aparat USG za 150 000 PLN z pewnością będzie już zaliczał się do wyższej półki cenowej, która u większości renomowanych producentów ultrasonografów jest reprezentowana szeroką ofertą aparatów USG. To z kolei przekłada się na możliwość znacznej penetracji rynku w zakresie odpowiedniej oferty na ultrasonograf w tym budżecie.

 

Aparaty USG w budżecie do 150 000 PLN – co ofertuje nam gama ultrasonografów marki ESAOTE?

 

W wypadku ultrasonografów marki ESAOTE, oferta aparatów USG mieszczących się w budżecie do 150 000 PLN pozwala na zakup ultrasonografu spełniającego większość współczesnych wymagań klinicznych dotyczących takich urządzeń. Poniżej prezentujemy aktualną gamę aparatów USG mieszczących się w tym segmencie cenowym:

 

Aparat USG MyLab X7

 

Aparat USG posiadający wszechstronne możliwości diagnostyczne spełniające wymagania wszystkich dziedzin ultrasonografii. Do tego ultrasonograf ma niewielkie gabaryty, jest lekki i łatwy w transporcie. Ultrasonograf MyLab X7 posiada bogaty pakiet zaawansowanych i innowacyjnych narzędzi diagnostycznych, wspomagających jakość diagnozy oraz szybkość i komfort pracy.

 

Ultrasonograf MyLab X6

Aparat USG cechuje się dużą możliwością konfiguracji, dlatego łatwo go dostosować do indywidualnych potrzeb unikając zbędnych kosztów. Dzięki temu aparat może również zostać w łatwy sposób rozbudowany kiedy zaistnieje taka potrzeba w przyszłości i uczynić go uniwersalnym narzędziem diagnostycznym.

 

Aparat USG MyLab Seven

 

Małe gabaryty, niska waga oraz cisza jaką możesz się cieszyć podczas pracy na aparacie usg MyLab Seven to tylko początek listy cech jakie oferuje najbardziej kompaktowy ultrasonograf na rynku. Ilość zaawansowanych technologii poprawiających obraz i czuwających nad jakością diagnostyczną nie była jeszcze nigdy tak powszechnie stosowana. Esaote stosując specjalne algorytmy połączone ze specjalną budową głowic ultrasonograficznych stworzyła kompleksowe rozwiązanie które sprawdzają się nawet u trudnych do badania pacjentów.

 

Ultrasonograf MyLab Omega

 

MyLab Omega to przenośny multidyscyplinarny ultrasonograf z klasy premium. Zapewnia najwyższy poziom wydajności dla każdej możliwej aplikacji. Zapewnia niezwykłą zwinność dzięki wbudowanym podwójnym gniazdom głowic, z możliwością rozszerzenia do 4 gniazd dzięki dodatkowemu adaptorowi. Wyjątkowo elastyczny z unikalnym wbudowanym ekranem dotykowym i obrotowym ekranem.

 

Aparat USG MyLab Alpha

 

Skupiony na prawdziwej wartości diagnostycznej przenośny ultrasonograf został zaprojektowany aby oferować najwyższą wydajność i wysoką dynamikę przy bardzo małych rozmiarach i wadze. Szeroka gama akcesoriów sprawia, że przenośny aparat usg ​​MyLab Alpha jest tak funkcjonalny jak system stacjonarny. Zapewnia także szereg wydajnych rozwiązań “ready-to-go”, gdy mobilność i czas są najważniejsze.

 

Co polecamy przy budżecie na aparat USG w cenie do 150 000 PLN? Nasz wybór

 

W segmencie do 150 000 PLN wybór aparatów USG jest naprawdę szeroki. Z oferty marki ESAOTE z pewnością warty zastanowienia będzie jeden z aparatów stacjonarnych serii MyLab X. Te ultrasonografy łączą w sobie zarówno wysokie możliwości technologiczne, charakterystyczne dla aparatów klasy premium, z możliwością szerokiej konfiguracji urządzenia.

Z kolei biorąc pod uwagę aparaty USG mobilne, to z pewnością godnym polecenia jest ultrasonograf MyLab Omega, który dzięki swojej uniwersalności z pewnością będzie spełniał wymagania większości specjalizacji klinicznych.

 

Podsumowanie – aparat USG do 150 000 PLN – czy mając do dyspozycji taki budżet jesteśmy w stanie nabyć ultrasonograf klasy wyższej?

 

Podsumowując, kwota 150 000 PLN z pewnością wystarcza na zakup aparatu USG z wyższej półki cenowej, która gwarantuje nam możliwość swobodnego wyboru ultrasonografu z praktycznie każdego segmentu rynku. W wypadku urządzeń sprzedawanych w tym budżecie istnieją już bogate możliwości optymalizacji możliwości ultrasonografu poprzez jego personalizację. Jak wspomnieliśmy wyżej aparaty USG marki KOSMED są produkowane w filozofii platformy aplikacyjnej, która może być dostosowywana pod poszczególne potrzeby diagnostyczne, w zależności od preferencji użytkownika.

Dodatkowo, mając do dyspozycji kwotę 150 000 PLN na zakup aparatu USG możemy korzystać z elastycznych form finansowania ultrasonografu, co przyczynia się dodatkowo do lepszych warunków zakupowych takiego urządzenia. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą ultrasonografów w cenie do 150 000 PLN, które zapewnią odpowiednio wysoką jakość przy jednocześnie dobrze skalkulowanej cenie zakupu.

Znajdź nas

Redakcja KOSMED

KOSMED od 1990 roku to partner polskiej służby zdrowia jako dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej takiego jak aparaty USG i rezonansne magnetyczne firmy ESAOTE oraz aparaty RTG, mammografy firmy Italray a także aparaty MRI, aparaty rentgenowskie, angiografy firmy WDM i wiele innych.
Znajdź nas

Search

+